Odběr novinek
Zboží 14 / 35

Práškový Dip - KRILL se ŠVESTKOU, 100 g

Kód: DIKSV10
Novinka podzimu 2017. Práškový dip obsahující výrazné rybí moučky, sušené mléko a vynikající netradiční suroviny - např. sušené Gammarusy atd. Velmi dobře účinný po celé hlavní lovné období.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - KRILL se ŠVESTKOU, 100 g
Práškový Dip - KRILL se ŠVESTKOU, 100 g
 
  • Charakter a složení:  Dip byl vyroben pro doplnění naší nové řady výrobků KRILL se ŠVESTKOU. Jde o směs sypkých, pachově i chuťově výrazných surovin, kde dominuje KRILL moučka, spolu s dalšími rybími surovinami. Práškový dip KRILL se ŠVESTKOU má tmavě zelono namodralou barvu, s vůní po mořských plodech a s pozadím švestky. Ve směsi je dále sušené mléko, syrovátka, játrový a rybí protein + další snadno rozpustné suroviny.
  • Tip na použití: Práškový dip KRILL se ŠVESTKOU se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Má všestranné použití, ideální je však na rybí výrobky, nebo přímo na naši řadu KRILL se ŠVESTKOU - není podmínkou! Dip díky svému složení vytvoří ve vodě výraznou gelovou vrstvu, která je dobře soudržná, přitom ale propouští veškeré snadno rozpustné látky do okolí. 

Suché boilies a pelety lze namočit na cca 1 minutu do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté opět ponořit do vody, po cca 5 vteřinách vytáhnout a zase dobře obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší i zrychlí vnadící efekt. 

Uskladnění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce, v suchu a chladu, ideálně do 18 °C. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez uzavřeného obalu. Dobře uzavřený, v suchu a  temnu vydrží dip min. 12 měsíců !  

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 35