Zboží 14 / 38

Práškový Dip - RYBA a KRAB, 100 g

Kód: SR07051
Vysoký obsah několika druhů tříděných rybích mouček s játry, proteinem a krabem. Silný a výrazný pach po rybině. Doporučujeme!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - RYBA a KRAB, 100 g
Práškový Dip - RYBA a KRAB, 100 g
 
  • Charakteristika:  Vysoce atraktivní a velmi kvalitní obalovací směs je založena na obsahu silných, výběrových rybích mouček např. lososové, makrelové, krevetové, tuňákové + rozpustného rybího proteinu, natrávených jater, přírodního koncentrovaného aroma Krab a Chobotnice a dalších pachově i chuťově výrazných surovin, které jí dávají kombinovanou rybí a masovou příchuť i vůni. Jde o jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě intenzivní pach a chuť. Ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky surovin a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.
  • Tip na použití:  Tento rybí práškový dip se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Dip díky svému složení, vytvoří na nich krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen rychle ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. 
  • Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
S tímto zbožím kupují
Vnadící pelety - BLACK HALIBUT - Coppens, 10 kg Vnadící pelety - BLACK HALIBUT - Coppens, 10 kg Kód: KPBHC32
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 38