Zboží 15 / 38

Práškový Dip - SMETANA s VANILKOU, 100 g

Kód: SR07041
Kombinace sušených mléčných produktů + snadno rozpustné hydrolyzované proteiny. Celoroční použití.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Práškový Dip - SMETANA s VANILKOU, 100 g
Práškový Dip - SMETANA s VANILKOU, 100 g

 

Na druhé fotografii je ukázka nástrahy obalené v  tomto dipu po 2 hodinách ve sklenici vody. Gelová vrstva stále drží!

 

  • Charakteristika:   Ochucovací a obalovací směs je založena na obsahu mléčných produktů - sušená syrovátka, plnotučné mléko, kasein, smetana a několika dalších pachově i chuťově výrazných surovin - enzymaticky natráveý protein z ryb, jater, drůbežího tuku, aj. Jde strukturálně o velmi jemné krmné suroviny, smetanově žluté barvy, které mají sami o sobě intenzivní vůni i chuť.

Ve vodě se dobře rozpouští a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Už při dopadu do vody, návnada obalená tímto dipem, začne uvolňovat jemné částečky dipu a tak se vytvoří v celém sloupci vody pachový pás.  Na dně se po pár minutách vytvoří pružný, gelovitý obal, který propouští do okolí všechny rozpustné složky jak z dipu, tak z nástrahy.

  • Tip na použití: Práškový dip Smetan a s vanilkou se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Díky svému složení na ních vytvoří krustu, která se pak pomaleji rozpouští. Suché boilies a pelety lze namočit na 2-3 minuty do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté lze opět už jen rychle ponořit do vody, ihned vytáhnout a zase obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. Účinnost je celosezónní, vzhledem k obsahu lehce rozpustných látek i v chladnější vodě.

Upozornění:  Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku a v suchu. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez obalu.

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 15 / 38