Odběr novinek
Zboží 25 / 38

Tekutý dip - JÁTRA, 80 ml

Kód: DTJ1080
Tekutý dip s přídavkem tekutých jater, které dávají tomuto dipu přirozenou vůni i barvu. Dlouhodobě testován našim testerským i závodním týmem. Účinný od časného jara do pozdního podzimu.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Tekutý dip - JÁTRA, 80 ml

 

Tento typ dipu používá náš závodní tým také na rybářských závodech !

 

  • Charakteristika: Tekutý dip masového typu s vysokou hustotou a velmi dobrou přilnavostí k nástraze. Obsahuje mimo ostatní suroviny také tekutá játra. Tato surovina dává dipu také jeho přirozenou vůni i barvu. Nosičem je specifická kombinace přírodních cukrů a vedlejšího produktu vznikajícího při rafinaci řepkového oleje. Jsou to tedy jen samé přírodní a krmné suroviny, bez umělých sladidel, ztužovačů a zahušťovadel s přemírou barvy a esencí!
  • Možnosti použití: Dip Játra má použití od časného jara do podzního podzimu. Především se hodí pro naše výrobky řady Játra, které přes sezónu spolehlivě chytají, ale také pro ostatní kořeněné i sladké typy, jako např. Barbarosa, Karibik. Nebojte se jej použít netradičně i na jiné druhy nástrah!

Dip je dodáván v lahvičkách s širokým hrdlem pro snadné a přímé namočení boilies, či pelety až do průměru 24 mm. Je však lepší výrobky určené jako nástraha několik hodin i dnů nechat macerovat v dipu, aby se jej část dostala pod jejich povrch. Vynikající je poté zaprášit takto macerovanou nástrahu některým z našich práškových dipů, které ještě zvýší celý vnadící efekt a také usnadní manipulaci s mokrou nástrahou - a nebudete mít zalepené prsty !

  • Skladování a spotřeba: Skladovat nejlépe při teplotě do 15 °C, nebo alespoň v nevytápěné místnosti ( sklep, garáž, aj. ). Doporučuji spotřebovat do konce rybolovné sezóny. Nebo cca do 12 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 25 / 38