Odběr novinek
Zboží 4 / 6

Krmítkovka - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 3x2,5 kg

Kód: SR04050a
Velmi bohatá sacharidová - sladká - směs s vysokým podílem extrudovaných surovin. Vylepšená receptura o nové typy surovin, především mléčného charakteru. Perfektní do studené vody, ale i celoročně.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmítkovka - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 3x2,5 kg
Krmítkovka - SMETANA S VANILKOU - FEEDER, 3x2,5 kg

 

   Velmi účinná a netradiční, sladká směs !

Pro svou jemnou strukturu předurčena především pro lov na feeder !

Směs je nyní sestavena novým technologickým postupem, pro lepší homogenitu ( celistvost ) surovin a tím i lepší vnadící vlastnosti ! 

 

  • Obsahuje:    22 druhů jemně mletých vnadících složek !  Na základě loňských zkušeností, přidáváme více mléčné bílkoviny +  speciální typ bílkovinného koncentrátu, podobný rybí moučce, ale s mnohem lepšími krmnými vlastnostmi! Nemění barvu směsi, ale ryby vycítí enzymaticky natrávenou bílkovinnou část, která je pro ně lehce stravitelná, podobně jako plankton.  Nyní také nově s mnohem vyšším obsahem extrudovaných surovin =  intenzivnější přirozené aroma, vysoká stravitelnost, mnohem více atraktivnější pro ryby!  Dále směs obsahujje: pařenou kukuřici, hrách a sóju,  které ji dávají velmi atraktivní vlastnosti! Pak různé druhy obilovin, olejnin, řepku, pečivo, řepkový olej, kvasnice, melasu, aromatizovanou glukózu, syrovátku, klíčkový olej, aj.
  •  Charakteristika:   Typická sacharidová = sladká, mnohadruhová směs, složena ze surovin, jenž ji dávají přirozenou sladkou vůni i chuť, bez přidaných umělých aromat a barviv. Směs je jemně šrotovaná. Směs tukujeme rostlinným olejem, za studena lisovaným z vlastní výroby, takže je hutná, těžká a nepráší jako směsi míchané jen ze šrotů!  Má žlutavou barvu, výraznou sladkou chuť a vůni po smetaně, vanilce a melase.  Díky mnoha druhům použitých surovin atraktivních pro kaprovité i bílé ryby + rostlinného oleje, se ve vodě postupně rozpadá a vytváří vnadící  zákal . Olej roznese ve vodě velmi účinnou pachovou stopu v celém sloupci vody, a jemné částice jsou zase unášeny po proudu, nebo se vznáší okolo nástrahy. 
  • Tip na použití:  Směs je pro svou jemnou strukturu předurčena především pro lov na Feeder. Má široké a téměř univerzální použití! Vnadění bylo velmi úspěšné jak v teplém, tak i v chladnějším počasí, na tekoucích i stojatých vodách. Před použitím je nutno směs jen LEHCE  zavlhčit a nechat odležet asi 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna, směs byla soudržná a nelepila se na ruce!  Výborné především do krmítek, na výrobu chytacího těsta, nebo možno využít i jako velmi kvalitní, základní surovinu pro výrobu boilies!

 

Specifikace
Váha 7.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 6