Odběr novinek
Zboží 3 / 6

Krmítkovka - STANDART PLUS, 3x2,5 kg

Kód: SRF04010
Levná, jemně šrotovaná a velmi kvalitní směs! Vhodná pro účinné vnadění nejen při lovu na feeder, po celou hlavní sezónu = od jara do podzimu! Kombinace bílkovinných a sladkých surovin.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Krmítkovka - STANDART PLUS, 3x2,5 kg
Krmítkovka - STANDART PLUS, 3x2,5 kg

  

Směs je pro svou jemnou strukturu předurčena především pro lov na feeder

Dlouhodobě testována s perfektními úspěchy !

! Vynikající poměr ceny a kvality, díky velkoobjemovosti výroby !

 

 Obsahuje:  Vepřovou moučku, hydrolyzovanou hovězí bílkovinu, krevní moučku, drůbeží moučku, extrudované obiloviny a kukuřici, bisquit mouku,  drcený mix pečiva, sladkou syrovátku, krmné kvasnice, luštěniny, pohankový šrot, krmnou mouku, slunečnicový olej, melasu, glukózu, ovocnou dřeň aj.

Charakteristika:  Jemně mletá, mnoha druhová, bílkovino – sacharidová směs. Sestavena na základě novodobých poznatků o potřebách surovin a živin pro výkrm kapra, ale je upravená pro vyšší vnadící efekt, tzn. více živočišných a extrudovaných surovin. Díky své jemné struktuře je velmi vhodná i pro použití do krmítek při lovu na feeder.
 

Tip na použití:  Pro vnadění na kaprovité ryby do krmítek, především při technice lovu na feeder. Směs je vhodná i na doplnění o vlastní, osvědčené atraktory, ale není to nutné, chytá skvěle i tak jak je! Velmi účinné je ale přimíchat do ní ještě mikropeletky, které výrazně zvýší účinnost vnadění. 

Při použití do krmítek je nutno směs jen velmi  LEHCE  zavlhčit na cca 10 minut, aby se aktivovala škrobová zrna a směs byla soudržná, ale ne přitom příliš hutná a z krmítka se dobře vyplavovala! Pokud přidáte více vody, vytvoří se hutné a těžko vyplavitelné těsto! 

Vynikající je i jako základní surovina pro vlastní výrobu boilies, kde si ji můžete ještě doupravit dle vlastních zkušeností různými atraktory. Jinak je směs výborná, tak jak je, na výrobu krmných boilies! Přidáte jen vodu, cca 4 vejce a uvaříte. pokud by bylo těsto málo plastické přidejte cca 10% mouky.

 

 
 
 
Specifikace
Váha 7.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 6