Pelety Mini - ExtraCarp - Ø 4,5 mm, 2,5 kg

Kód: PMKX41
Malé, extrudované, potápivé peletky s vysokou stravitelností. Rychlý vnadící efekt - ve vodě změknou a nabobtnají. Doporučujeme do PVA, nebo jako přísadu do method mixů a krmítkovek.

Žádné hodnocení.
Coppens Výrobce: Coppens
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Pelety Mini - ExtraCarp - Ø 4,5 mm, 2,5 kg

 

Výborná přísada do krmítkovek, method mixů a PVA !

! Peletky zvětšují svůj objem !

 

Obsah živin v 1 kg krmiva:  Bílkoviny min. 30 %, tuk min. 7 %, vláknina 5 %, hrubý popel 5 %. Vitamíny: A 10.000 Mj, D3 - 1.000 Mj, E - 100 mg

  • Charakteristika: Světle hnědé peletky ExtraCarp 4,5 mm jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) rybího masa a rostlinného plniva. Velmi dobře se potápí. Po namočení do vody cca do hodiny nabobtnají asi na dvojnásobek objemu, změknou, ale stále drží svůj tvar. Ryby je tak snadno najdou i po delší době.

Pelety se také používají k intenzivnímu výkrmu plůdku kaprovitých ryb, mají proto vysokou stravitelnost a nezatěžují trávicí trakt, takže je ryba stále při chuti.

  • Tip na použití: ExtraCarp peletky 4,5 mm jsou vynikající nejen na přímé vnadění, ale hlavně se dají zamíchat do krmítkových směsí , či method mixů, nebo i pro použití v PVA sáčcích, zakrmování raketou, atd. 

Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím některým z našich Boosterů, nebo Sirupů.  Perfektní na vnadění i při lovu na feeder!

  • Skladování a spotřeba:  Pelety skladujte v PVC obalu na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření.

Spotřebujete ideálně do konce lovné sezóny, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do 18 °C. Pozor na moly, mohou špatně uzavřené krmivo napadnout. V takovém případě jej co nejdříve zkrmte rybám.

 
Specifikace
Váha 2.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.