Zboží 1 / 7

Granule - JAHODA - Ø 13 mm, 1 kg

Kód: GJA10
Bohatá směs extrudovaných suroviny s významným podílem sladkých produktů, ovocné dřeně a mléčných surovin! Pro celoroční vnadění. Vhodné i do chladné vody!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Granule - JAHODA - Ø 13 mm, 1 kg
Granule - JAHODA - Ø 13 mm, 1 kg

 

  • Obsahuje: 17 druhů vnadících složek !  Převažují extrudované suroviny: Kukuřice, bisquit moučka, pšenice, hrách, sója, rýže, jáhly, aj. + pivovarské kvasnice, sušené mléko a syrovátka.  
Dále směs obsahuje klasické suroviny:  Kukuřici, pšenici, cizrnu, masovou a rybí moučku, červené fazole, krmné kvasnice, řepkovou moučku, krmnou mouku, slunečnicový a řepkový olej, melasu, jahodový extrakt, aj. 
 
  • Charakteristika: Velmi kvalitní a silná, tukovaná, glycidová směs s menším podílem živočišných mouček. , určena pro vnadění především kaprovitých ryb, ale také úspěšná na cejny, ostroretky, karasi, atd.  Průměr pelet je 13 mm a délka 20 – 35 mm. Pelety jsou tmavě červené a mají jemnou, ale ovocnou vůni po jahodách. 

Granule byly velmi úspěšné při vnadění kaprů i cejnů, a to jak v chladném, tak i teplém období, na stojatých i tekoucích vodách.

  • Náš tip:  Zalejte pár hodin před lovem tyto granule našim Jahodovým sirupem pro ryby! Poté je zasypejte krmítkovkou Jahoda tak, aby se nelepily k sobě. Získáte levnou a špičkovou směs pro vnadění!

Macerované a obalované granule po dopadu do vody vytvoří v průběhu klesání ke dnu aromatický krmný mrak jemných surovin, který velmi rychle přivábí menší ryby, a jejich zvýšená aktivita pak hned v zápětí ty velké. Vyzkoušené a ověřené v dlouholeté praxi. 

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 7