Zboží 3 / 5

Granule - SMĚS ČTYŘ DRUHŮ - Ø 4 mm, 1 kg

Kód: GSCD40
Nové složení pro vnadění v chladném období.

1 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Granule - SMĚS ČTYŘ DRUHŮ - Ø 4 mm, 1 kg
Granule - SMĚS ČTYŘ DRUHŮ - Ø 4 mm, 1 kg

 

  • Obsahuje: Jedná se o směs 4 druhů  granulek s průměrem 4 mm, složených ze směsi smetana - melasa, maso - cukr, pstruh – jeseter a AMUR se sladkou kukuřicí. Každá granulka má úplně jiné, odlišné složení. Tím se po zakrmení dostane do vody velmi široké a různorodé spektrum surovin, od sladkých a škrobnatých, přes tepelně upravené, olejnaté, až po silně masové. Obsah surovin je obdobný jako u stejnojmenných směsí, jen s vyšším podílem extrudovaných surovin, natrávených bílkovin, cukrů a atraktorů pro chladnější vodu. 
  • Charakteristika: Granulky jsou o průměru 4 mm a délce  20 – 30 mm. Bílkoviná, extrudovaná (tepelně upravená), rostlinná, nebo sacharidová (sladká) směs, dle použitých surovin. Jsou tukované řepkovým olejem. Mají, oproti základním směsím, z kterých vycházejí, vysoký podíl extrudovaných složek (intenzivnější přirozená vůně při rozpadu ve vodě, vysoká stravitelnost, atraktivnější pro ryby), natrávených bílkovin, jednoduchých cukrů, těkavých přirozených látek aj. 
Granulky se podle teploty vody postupně rozpadají okolo svého obvodu. V chladné vodě cca 1 -2 hodiny. Díky různorodému složení granulek a speciálním surovinám, se při rozpadu dostává do vody široké spektrum pachů a chutí, což zvyšuje šanci na úlovek i za nepříznivých teplotních podmínek. Vhodné pro rychlé vnadění, nebo i jako přídavek k sypkým směsím do krmítek, PVA sítěk, krmných koulí atd.
  • Tip na použití: Smíchejte jakoukoli sypkou krmítkovou směs s granulkami v poměru cca 2 :1, zalijte tekutou potravou, nebo boosterem (na 1 kg cca 150 – 200 ml), dle vašeho výběru. Promíchejte a vlhkost dolaďte vodou do požadované konzistence (do krmítek směs jen lehce zavlhčete, aby se z nich snadno vyplavovala, do koulí ji udělejte více vlhčí, aby dobře lepila a byla soudržná. Po dopadu do vody vytvoří sypké částice zákal a granulky zůstanou jako hrubší kusy na dně déle. Výborné i pro vnadění na řece! Takto můžete kombinovat jakoukoliv sypkou směs, s kterýmikoliv granulkami 4 mm.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 00:47 Datum: 10.07.2013
Mohu vřele doporučit.Používám do method feeder krmítka.Super.Díky moc
Zboží 3 / 5