Odběr novinek
Zboží 3 / 4

Granule - ŘEPKOVÉ - Ø 8 mm, 10 kg

Kód: GRR82
Granulované řepkové pokrutiny v nové a lepší kvalitě - s rychle rozpustnými pachovými i chuťovými atraktory ! Vysoký obsah zbytkového řepkového oleje - cca 15 %. Bez ředění jinými surovinami. Vynikající vnadící doplněk pro kapry a Amury!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Granule - ŘEPKOVÉ - Ø 8 mm
Další varianty zboží: Granule - ŘEPKOVÉ - Ø 8 mm
Granule - ŘEPKOVÉ - Ø 8 mm, 10 kg

 

! Vysoký obsah oleje - rychlý rozpad a vnadící efekt !

Vyhledávaný vnadící doplňek pro kapry a amury !

 

  • Charakteristika:  Naše řepkové granule jsou za studena vylisované pokrutiny vznikající po lisování řepkového oleje. Obsahují vysoké procento řepkového oleje - cca 15 % a jsou produktem lisování oleje za studena, bez mikrovlnného předehřevu semene před lisováním. Tak jsou zachovány veškeré přirozené pachové i chuťové látky z řepky! 

Řepkové granule jsou ideální v kombinaci s masovými a sladkými produkty. Jsou výbornou složkou krmiv pro kaprovité ryby a tím také jako vynikající doplňkek návnad či nástrah při lovu kaprů nebo amurů.  Průměr granulí je 8 mm a délka 25 – 60 mm. Granule mají přírodní zeleno-žluto-hnědou barvu a výraznou charakteristickou vůni po řepce.

Řepkové granule mají rychlý rozpad ve vodě, cca 10 - 20 minut, čímž je zajištěn okamžitý vnadící efekt, ryby se jich nenažerou tak rychle, jako když jsou v celku a zůstávají na krmném místě dlouho.

Zajimavost:  Řepkové granule lisované z extrahovaných šrotů neobsahují téměř žádný řepkový olej - pouze cca 1 - 2 %, takže jsou jako vnadicí surovina pro ryby mnohem méně zajimavé, jelikož jsou z nich veškeré chuťové i pachové látky chemickou cestou odstraněny - extrahování pomocí syntetických rozpouštědel - např. benzenem. Jsou v nich tedy i stopy těchto látek a ty mohou vnadící účinek výrazně snížit!

  • Možnosti použití:  Naše Řepkové granule 8 mm je výhodné použít při masivním vnadění před lovem zaměřeným na kapry nebo amury, případně podrcené jako součást krmných koulí spolu s Krmítkovkami.  Amur i kapr s oblibou vyhledávají místa, s hojností potravy, proto je důležité velmi dobře lovné místo zakrmit.

Granule z olejnatých řepkových pokrutin, pro svůj vysoký obsah oleje, nemají tak velkou tvrdost. Při transportu může vznikat odrol, který však velmi dobře využijete v krmítkových směsích.

  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte nejlépe v prodyšných obalech ( papírové či tkané pytle ) v chladu do cca 18 °C a hlavně v suchu! Zamezte přímému slunečnímu záření. Při nevhodném skladování v teple a vlhku jsou řepkové granule náchylné na zaplísnění a žluknutí tuků.

Spotřebujte nellépe do konce lovné sezóny, ideálně do 6 měsíců od nákupu.

Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 4