Odběr novinek
Zboží 3 / 4

LNĚNÉ GRANULE - 8 mm, 1 kg

Kód: GL8-1
Granulované lněné pokrutiny i s částmi oloupaných jader. Granule mají 14 - 16 % obsah lněného oleje. Lněné granule jsou vynikající aromatickou surovinou pro přímé vnadění nebo jako přísada do krmítkovek a method mixů. Jeden z nejlepších rostlinn

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty LNĚNÉ GRANULE - 8 mm, 1 kg
LNĚNÉ GRANULE - 8 mm, 1 kg

! Výborná vnadící surovina !

! Vysoká krmná hodnota pro kaprovité ryby !
 

  • Obsahuje:  Pokrutiny z lisování za studena semen lnu setého.

Obsah přirozených živin:  Bílkoviny 17 %, tuk 15 %, vláknina 66 %, sacharidy 7 %, popel 10 %. Vlhkost 9 %,

  • Charakteristika:  Granulované lněné pokrutiny vznikající lisováním semínka Lnu setého. Po vylisování a pomletí, s částmi loupaných jader, obsahují pokrutiny asi 15% zbytkového oleje ( čímž se významě zvyšuje výživná hodnota ). Taková směs má pro ryby velmi vysoký vnadící účinek díky obsahu lněného oleje a také zachování všech nutričních vlastností při lisování za studena. Lněné pokrutiny mají vysoký obsah minerálních látek ( železo, hořčík, mangan, fosfor, aj. ) a vitamínů - především B9 ( kyselina listová ). Granule mají průměr 8 - 9 mm, jsou cca 4 - 6 cm dlouhé, středně tmavě hnědo - šedé barvy s příjemnou vůni po drceném lnu. 

Lněné granule jsou určeny jen pro krmné účely.

  • Možnosti použití:  Naše Lněné granule 8 mm je výhodné použít při masivním vnadění před lovem zaměřeným na kapry nebo amury, případně jako součást krmných koulí spolu s Krmítkovkami. Výborná je kombinace s řepkovými a konopnými granulemi ve stejném poměru.  Amur i kapr s oblibou vyhledávají v letní sezónu místa s hojností potravy, proto je důležité velmi dobře lovné místo zakrmit!
  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 18 °C. Nepokládejte pytle, nebo sáčky na beton, kachle, železo a jiný dobře vodivý materiál. Mějte je na dřevěné ( např. palety ), nebo silnější kartonové podložce, která jej odizoluje od podlahy. Může jinak dojít vlivem rozdílných teplot ke srážení vlhkosti v místě dotyku a následnému zaplísnění.

Doporučuji v letním období spotřebovat cca do 6 měsíců od nákupu. Přes zimu v nevytápěné místnosti vydrží mnohem déle, cca 10 měsíců. Pozor na moly, pokud vám surovinu napadnou, spotřebujte ji co nejdříve, rybám to však v ničem nevadí.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 4