Zboží 1 / 7

Granule Mini - GLM Betain, 500 g

Kód: GKMB10
Mini granulky o průměru 4 mm, a délky 3-5 mm, obsahující vysoký podíl Betainu, GLM extraktu i liquidu a olihňové moučky, které jim dávají specifickou chuť i pach. Vynikající do PVA..

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Granule Mini - GLM Betain, 500 g
Granule Mini - GLM Betain, 500 g

 

! Specifické složení mini granulek, s vynikajícím vnadícím účinkem !

 

  • Složení:  Rybí moučka olihňová a lososová, GLM extrakt, GLM liguid, rozpustný rybí protein, Fish liqid, tepelně extrudovaná kukuřičná mouka, kvasnice, sušená vejce, sušené mléko, sušená játra, aj.
  • Charakteristika: Speciální, výběrové granulky vlastní výroby, z originálních surovin a extrudovaných obilnin. Hlavní složkou je Betain, GLM moučka i liquid ( výrobky z těl mušlí )jemně mletá olihňová moučka a Fish liquid - zahuštěný extrakt z ryb. Jejich průměr v suchém stavu je 4 mm, a délka cca 30 - 50 mm. Po styku s vodou se začnou od povrchu pozvolna rozpadat. Doba rozpadu záleží na teplotě vody, v sezónu při 20 °C to je cca 20 - 40 minut. Jsou zeleno - černé barvy s mastným vzhledem se specifickým pachem s pozadím rybiny. Spotřebovat do 12 měsíců od výroby.

 

  • Možnosti použití: Granulky GLM Betain doporučuji použít nejen pro plošné vnadění, ale především do PVA na háček a ještě před náhozem namočit celý komplet do našeho boosteru např. Krill a Oliheň. U nástrahy tak vznikne velmi lákavá hromádka s přirozenou vůní vodních živočichů, které ryba neodolá a ztratí svou ostražitost.

Na krátkou vzdálenost lze granulky úspěšně házet vrhací Cobrou, což jistě ocení hlavně plavačkáři, na delší dálky je pak dopravit zavážecí loďkou.  

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 7