Zboží 6 / 7

Granule Mini - Mix 13 druhů, 500 g

Kód: GKMX10
Speciální mix 13 druhů mini granulek s různým průměrem, složením a různou dobou rozpadu. Perfektní směs do PVA pod háček! Po rozpadu zakryje háček a ve vodě se různě dlouhou dobu rozpouští.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Granule Mini - Mix 13 druhů, 500 g
Granule Mini - Mix 13 druhů, 500 g

 

! Jedinečný PVA mix mnoha druhů mini granulek !

Různé průměry, různá doba rozpadu !

 

  • Složení:

Granulky z vlastní výroby: Krill, Patentka, Mléčná kukuřice, GLM Betain a Mušle.

Od firmy Coppens: Green Betain, Premium Carp, Pstruh Ultra a Basic Carp.

Od ostatních výrobců: Bloodworm, Sušené mléko a směs granulek 3 mm.

  • Charakteristika: Výběrové granulky vlastní i zahraniční výroby, různého průměru ( 2 - 6 mm ) a různého složení. Skladba surovin je od sladkých až po silné masové a rybí. Po styku s vodou se začnou granulky od povrchu pozvolna rozpadat. 

Doba rozpadu záleží na jejich průměru, složení a teplotě vody. Některé se rozpadají velmi rychle - do 15 minut, některé pomaleji do desítek minut a jiné zase i 1 - 2 hodiny. Jsou tam i druhy, které jen změknou, ale nerozpadnou se! Do vody se tak dostavá hojná směs chutí a pachů, která ryby velmi rychle přitáhne na vaše místo.

  • Možnosti použití:  Tento speciální mix mini granulek je vynikající především jako náplň do PVA, pro zavěšení pod háček. Po rozpadu PVA na dně, zasypou granulky háček a různá doba rozpadu pak okolo nich vytvářéí po dlouhou dobu krmný zákal. Mix granulek se dá ale použít i do rakety, nebo zavážecí loďky. Stejně tak jako přísada do krmných koulí a krmítkovek.

Skladování:  Uchovávejte směs granulek především v suchu, stačí ji mít při teplotě do 20 °C. Granulky dobře uzavřete, jinak je mohou napadnout moly ( rybám to nevadí, ale šíří se vám po bytě ). Spotřebujte do 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 7