Odběr novinek
Zboží 2 / 11

Granule Mini - Mušle a Krev, 25 kg

Kód: GMK22
Mini granulky o průměru 4 mm, a délky 3-5 mm, obsahující vysoký podíl rybích mouček, GLM extrakt a krevní moučku, které jim dávají nezaměnitelný charakter. Vynikající na rychlé vnadění, ale především do PVA.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Granule Mini - Mušle a Krev
Další varianty zboží: Granule Mini - Mušle a Krev
Granule Mini - Mušle a Krev, 25 kg

 

Jedinečné složení mini granulek, s maximálním vnadícím účinkem !

 

  • Složení:  Rybí moučky - krevetová, sleďová, lososová. Fish Liquid UltraGLM extrakt - moučku z mušlí, rozpustný rybí protein, krevní moučku, extrudované kukuřičné a obilné plnivo, kvasnice, sušená vejce, lososový olej aj.
  • Charakteristika: Výběrové granulky Mušle a Krev jsou z naší vlastní výroby. K sestavení směsi byly použity originální rybí suroviny, krevní moučka a extrudované obiloviny. Obsahují jedinečný GLM extrakt, což je velmi jemně mletá moučka z mořských mušlí - Slávek. Jejich průměr v suchém stavu je 4 mm, a délka cca 3 - 5 mm. Po styku s vodou se začnou od povrchu pozvolna rozpadat. Doba rozpadu záleží na teplotě vody, v sezónu při 20 °C to je cca 20 - 30 minut. Jsou sytě černé barvy s mastným vzhledem a výrazným specifickým pachem po mořských plodech a krvi. Spotřebovat do 12 měsíců od zakoupení.

Granule Mušle a Krev jsou vyrobeny jako specifický doplňek do naší velmi úspěšné řady výrobků Maso & Krev, která je mezi našimi zákazníky trvale velmi oblíbená a také hodně používaná pro lov nejen kaprovitých, ale i jeseterovitých ryb.  

Možnosti použití: Granule Mušle a krev  doporučuji použít nejen pro plošné vnadění, ale především do PVA na háček a ještě před náhozem namočit celý komplet v některém z našich boosterů. U nástrahy tak vznikne velmi lákavá hromádka se specifickou vůní, které ryba jen těžko odolá a snadno ztratí svou ostražitost vůči návnadě.

Na krátkou vzdálenost lze granulky úspěšně házet vrhací Cobrou, což jistě ocení hlavně plavačkáři, na delší dálky je pak dopravit zavážecí loďkou.  Doba rozpadu těchto mini granulek ve vodě je podle její teploty cca 20 - 40 minut.

  • Skladování a spotřeba:  Krmivo skladujte nejlépe v prodyšném obalu ( papírový, nebo tkaný pytel ), na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do max. 18 °C.
Specifikace
Váha 25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 11