Odběr novinek
Zboží 1 / 20

KONOPNÉ GRANULE - výlisky Ø 13 mm - pro ryby, 5 kg

Kód: KOGR10-1
Granulované konopné pokrutiny i s částmi oloupaných jader s melasou. Granule mají 10-12 % obsah konopného oleje. Konopné granule jsou vynikající aromatickou surovinou pro přímé vnadění nebo jako přísada do krmítkovek.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

KONOPNÉ GRANULE - výlisky Ø 13 mm - pro ryby, 5 kg

 

! Jedinečná a praxí osvědčená vnadící surovina !

! Vysoká krmná hodnota pro kaprovité ryby !
 

  • Obsahuje:  Pokrutiny z lisování za studena semen konopí setého, melasa.

Obsah přirozených živin:  Bílkoviny 15 %, tuk 11 %, vláknina 66 %, sacharidy 7 %, popel 10 %. Vlhkost 9 %,

  • Charakteristika:  Granulované konopné pokrutiny vznikající lisováním semínka Konopí setého. Protože po vylisování a pomletí, s částmi loupaných jader konopí, obsahují pokrutiny asi 15% zbytkového oleje ( čímž se významě zvyšuje výživná hodnota ) a 2 % melasy, aby šla směs vůbec granulovat. Taková směs má pro ryby velmi vysoký vnadící účinek ze dvou nejlepších surovin, jaké mohou pro ryby být. Konopné pokrutiny mají vysoký obsah minerálních látek ( železo, hořčík, mangan, fosfor, aj. ) a vitamínů - především B9 ( kyselina listová ). Granule mají průměr 8 mm, jsou cca 2 - 4 cm dlouhé, tmavě zeleno-hnědé barvy s příjemnou vůni po vařeném konopí. 

Konopné granule jsou určeny pro krmné účely a neobsahují psychotropní látku THC.

  • Možnosti použití:  Naše Konopné granule 8 mm je výhodné použít při masivním vnadění před lovem zaměřeným na kapry nebo amury, případně jako součást krmných koulí spolu s Krmítkovkami.  Amur i kapr s oblibou vyhledávají místa, s hojností potravy, proto je důležité velmi dobře lovné místo zakrmit!

Granule z olejnatých konopných pokrutin, pro svůj vysoký obsah oleje, nemají tak velkou tvrdost. Při transportu může vznikat odrol, který však velmi dobře využijete v krmítkových směsích.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu, temnu a při teplotě nejlépe do 18 °C. Nepokládejte pytle, nebo sáčky na beton, kachle, železo a jiný dobře vodivý materiál. Mějte je na dřevěné ( např. palety ), nebo silnější kartonové podložce, která jej odizoluje od podlahy. Může jinak dojít vlivem rozdílných teplot ke srážení vlhkosti v místě dotyku a následnému zaplísnění.

Doporučuji v letním období spotřebovat cca do 6 měsíců od nákupu. Přes zimu v nevytápěné místnosti vydrží mnohem déle, max. ale 10 měsíců. Pozor na moly, pokud vám surovinu napadnou, spotřebujte ji co nejdříve, rybám to v ničem nevadí.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 20