Zboží 1 / 6

Method mix - GLM BETAIN - se Švestkou, 5x1 kg

Kód: MTXG20
Novinka pro r. 2016! Kombinace práškového GLM extraktu ze zelených mušlí, výběrových rybích mouček a proteinu + betainu a švestkového extraktu. Rostlinné suroviny jsou v extrudované formě. Vnadí velmi dobře i v chladnější vodě!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Method mix - GLM BETAIN - se Švestkou, 5x1 kg
Method mix - GLM BETAIN - se Švestkou, 5x1 kg

 

Směs z výběrových surovin a GLM extraktu !

! Ověřený vnadící efekt i ve studené vodě !

! K 10 kg balení dáváme posilovač zdarma !

 
  • Obsahuje: 17 druhů kvalitních, tříděných, jemně, středně a hrubě mletých surovin. Základem jsou výběrové rybí moučky - krevetová, lososová a sladkovodní,  GLM extrakt + extrudované a pařené suroviny. Tepelně upravené suroviny totiž mnohem lépe uvolňují ve vodě své přirozené chuťové látky a jsou tak mnohem atraktivnější pro ryby, než suroviny bez tepelné úpravy. 

Dále směs obsahuje:  Kukuřičné výpalky (tzv. CSL mouka),  4 mm GLM mini peletky, kukuřičné, hrachové, pšeničné a sojové lupínky. Bisquit drť, bisquit moučku, sušená vejce, sušené mléko, masovou moučku, kvasnice, mačkanou a celou řepku, Betain, aj.

 

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní a surovinově bohatý typ směsi navazující na naše výrobky velmi účinné řady GLM Betain se švestkou, navíc s přídavkem snadno rozpustných surovin, a enzymaticky natrávených bílkovin. Jemné a hrubé suroviny spolu se 4 mm peletkami vytváří bohaté, strukturální spektrum.

Ve vodě pak tato směs vnadí nejen svými tepelně upravenými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Method mix GLM Betain má zeleno - černou barvu se specifickou maso-rybí vůní s ovocným pozadím po švestce.

  • Možnosti použití: Method mix GLM Betain vnadí velmi dobře po celou dobu rybolovné sezóny, v chladné i v teplé vodě. Pokud chcete použít směs do krmítek, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji namočit příliš, ale jen  lehce  zavlhčit. Nechte ji pak odstát cca 5 - 10 minut, aby byla soudržná  a nelepila se na ruce. 
Vyladění směsi:  Doporučuji přidat do vody pro zvlhčení směsi Booster GLM Betain v poměru 1:2 a dobře promíchat. Method mix GLM Betain velmi rychle přitahuje všechny druhy kaprovitých ryb. Směs se dá využít podle míry zavlhčení i do krmných koulí (hutné vlhké těsto).
Lze jej použít úspěšně i jako kvalitní základ pro výrobu boilies, ale až po přemletí na jemnější frakci.
  • Skladování: Skladujte v suchu a temnu. V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců od nákupu. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 

 

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 6