Odběr novinek
Zboží 5 / 14

Method mix - POMERANČ a CHILLI, 2x 2,5 kg

Kód: MTXPCH-2
Velmi kvalitní, mnohadruhová směs tříděných surovin, s vysokým podílem rybích mouček, extra pálivých chiili papriček a extraktu magického pomeranče.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Method mix - POMERANČ a CHILLI
Další varianty zboží: Method mix - POMERANČ a CHILLI
Method mix - POMERANČ a CHILLI, 2x 2,5 kg

 

Směs z vybraných surovin, extra pálivých chilli papriček a extraktu z magického pomeranče !

! Ověřený, vynikající vnadící efekt !

!  K tomuto method mixu doporučujeme použít pro ještě větší atraktivitu booster Pomeranč/chilli !

 

 

  • Dále směs obsahuje:  DDGS = kukuřičné výpalky (tzv. CSL mouka), hydrolyzovaný hovězí protein, 4 mm halibut peletky, kukuřičné, hrachové a sojové lupínky. Bisquit drť, bisquit moučku, sušená vejce, sušené mléko, masovou moučku, kvasnice, mačkanou a celou řepku, lososový olej, aj.

 Charakteristika:  Naši novinku method mix Pomeranč a Chilli náš závodní tým rok testoval na rybářských závodech a to s nevšedními úspěchy. Velmi často tento method mix v kombinaci s boilies stejné příchutě dopomohl našemu týmu k místu na "bedně". Stejně tak jej testovali i naši testeři a také s vynikajícími úspěchy - viz. náš Facebook.

  • Možnosti použití: Směs Pomeranč a CHilli se nám velmi dobře osvědčila jak v teplé, ale také na chladné vodě. Pokud chcete použít směs do krmítek, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji namočit příliš, ale jen  lehce  zvlhčit. Nechte ji pak odstát cca 5 - 10 minut, aby byla soudržná  a nelepila se na ruce. 

Vyladění směsi:  Doporučuji přidat také náš booster a vše doladit vodou. Method mix Pomeranč a Chilli velmi rychle přitahuje všechny druhy kaprovitých ryb. Směs se dá využít podle míry zavlhčení i do krmných koulí (hutné vlhké těsto).

Lze jej použít úspěšně i jako kvalitní základ pro výrobu boilies, ale až po přemletí na jemnější frakci.

  • Skladování: Skladujte v suchu a temnu. V dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat do 6 měsíců od nákupu. Sice vydrží mnohem déle, ale dochází pomalu k samovolnému vyvětrávání přírodních složek. Žádný výrobek na přírodním základu nevydrží mít stejné vlastnosti po dlouhé měsíce skladování. A na tom pak závisí i úspěch u vody. 
Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 14