Odběr novinek
Zboží 4 / 7

Method mix Ready - CALYPSO, 2x1 kg

Kód: CARD30
Navlhčená zakrmovací směs, kde základem je náš bestseller method mix Calypso. K okamžitému použití, bez vlhčení vodou. Konec zalepeným rukám, žádné nošení objemných nádob k vodě. Uzavřená směs nevysychá ani neplesniví.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Method mix Ready - CALYPSO, 2x1 kg

 

Navlhčená směs připravená k okamžitému použití do krmítek nebo krmných koulí !

! Nevysychá a neplesniví !

 

  • Obsahuje:  15 druhů vnadících složek! Z toho je 35 % živočišných surovin - masovou moučku, rybí moučky - LT 72, lososovou. Toustované partikly drcené - hrách, pšenici, kukuřici, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, klíčkový a lososový olej, oplatkovou moučku Naturál, CSL moučku, extrudovanou sojovou moučku, drcenou řepku a konopí, syrovátku, krystalickou sůl, zavlhčovací extrakt.
  • Charakteristika: Navlhčený Method mix Ready - Calypso vychází z našeho nejdéle a nejlépe prodávaného, stejnojmenného method mixu. Zde je jen obohacen o oplatkové moučky, pro lepší pojivové vlastnosti v trvale mokrém stavu. Je to mnohadruhová směs jemnéjší struktury, která se nemusí už dále namáčet před použitím do krmítek nebo k zakrmování koulemi. Nepotřebujete tak u vody vědra na míchání, ani nebudete mít polepené a zabarvené ruce od mokré směsi. 

Navlhčená směs Method mix Ready Krill oliheň má mokrou, drolivou, těstovitou konzistenci, tmavě červené barvy a charakteristickou vůní po použitých surovinách + česnek a směs koření.

Balení:  1 kg  - v praktických, pevných, zipových sáčcích.

  • Možnosti použití: Vlhčená směs Method mix Ready se dá využít k přímému použití do jakýchkoliv krmítek nebo rovnou k výrobě krmných koulí. Velmi vhodná je při lovu technikou feeder do krmítek Method feeder. Vhodné pro vnadění na stojatých i tekoucích vodách. Nerozpouští PVA.

Intenzita stlačení vlhké směsi ovlivňuje její dobu rozpadu ve vodě. Čím víc těsto umačkáte, tím déle se bude rozpadat. Pokud chcete použít směs Method mix Ready do krmítek tak, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji stlačit moc, ale jen lehce. Směs má celoroční použití. Pokud vám směs v sáčku příliš ztuhne, přiřeďte ji před použitím trochou vody.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v chladu a temnu při teplotě max. do 20 °C. Zabraňte přímému slunečnímu svitu na obal se směsí. Mějte navlhčený Method mix Ready v dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Pozor na znečištění směsi jinými surovinami při jejím nabírání. Mohou způsobit následné zaplísnění.

Doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců při správném skladování v neprodyšných obalech.  

Specifikace
Váha 2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 4 / 7