Odběr novinek
Zboží 1 / 7

Method mix Ready - PIKANTNÍ KRILL, 2x1 kg

Kód: MMRPK-1
Navlhčená zakrmovací směs, kde základem je náš nejprodávanější method mix s ostře pálivou Chilli papričkou a Španělským pepřem. K okamžitému použití, bez vlhčení vodou. Konec zalepeným rukám, žádné nošení objemných nádob k vodě.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Method mix Ready - PIKANTNÍ KRILL, 2x1 kg

Navlhčená směs připravená k okamžitému použití do krmítek nebo krmných koulí !

S pálivými, aromatickými přísadami !

! Nevysychá a neplesniví !
 

  • Obsahuje: 19 druhů vnadících složek! Z toho je 35 % živočišných surovin - masové a rybí moučky - olihňovou, Krillovou, Krevetovou, LT 94. Toustované partikly drcené - hrách, pšenici, kukuřici, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, lososový olej, oplatkovou moučku Naturál, CSL moučku, extrudovanou sojovou moučku, drcenou řepku, extrudovaný len, krystalickou sůl, Španělský pepř, Chilli a  zavlhčovací extrakt.
  • Charakteristika: Navlhčený Method mix Ready - Pikantní krill vychází z našeho nejprodávanějšího method mixu doplněný o pikantní složky Španělského pepře a Chilli. Zde je jen obohacen o oplatkové moučky, pro lepší pojivové vlastnosti v trvale mokrém stavu. Je to mnohadruhová směs jemnéjší struktury, která se nemusí už dále namáčet před použitím do krmítek nebo k zakrmování koulemi. Nepotřebujete tak u vody vědra na míchání, ani nebudete mít polepené a zabarvené ruce od mokré směsi. 

Navlhčená směs Method mix Ready Pikantní krill má mokrou, drolivou, těstovitou konzistenci, tmavě hnědo-červené barvy a charakteristickou vůní po použitých surovinách - arktickém Krillu a olihňovém extraktu.

Balení: 1 kg  - v praktických, pevných, zipových sáčcích.

  • Možnosti použití: Vlhčená směs Method mix Ready se dá využít k přímému použití do jakýchkoliv krmítek nebo rovnou k výrobě krmných koulí. Velmi vhodná je při lovu technikou feeder do krmítek Method feeder. Vhodné pro vnadění na stojatých i tekoucích vodách. Nerozpouští PVA.

Intenzita stlačení vlhké směsi ovlivňuje její dobu rozpadu ve vodě. Čím víc těsto umačkáte, tím déle se bude rozpadat. Pokud chcete použít směs Method mix Ready do krmítek tak, aby se z něj snadno vyplavovala, nesmíte ji stlačit moc, ale jen lehce. Směs má celoroční použití. Pokud vám směs v sáčku příliš ztuhne, přiřeďte ji před použitím trochou vody.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v chladu a temnu při teplotě max. do 20 °C. Zabraňte přímému slunečnímu svitu na obal se směsí. Mějte navlhčený Method mix Ready v dobře uzavřených obalech, aby směs nevyvětrávala. Pozor na znečištění směsi jinými surovinami při jejím nabírání. Mohou způsobit následné zaplísnění.

Doporučujeme spotřebovat do 6 měsíců při správném skladování v neprodyšných obalech.  

Specifikace
Váha 2 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 7