Odběr novinek
Zboží 2 / 4

PVA MIX - Robin Red s Česnekem, 1 kg

Kód: PVRR10
Vynikající náplň do PVA punčoch, nebo sáčků. Mnoha druhový, surovinový mix s velmi výraznou kořeněnou chutí i vůní. Chytá po celý rok, především v chladné období a studené vodě ( v hloubkách ).

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

PVA MIX - Robin Red s Česnekem, 1 kg

 

! Novinka pro sezónu 2017 !

! Pestrá směs kořeněných surovin, vhodných jako náplň do PVA  !

! Vynikající krmný doplněk při lovu na boilies  !

 

  • Složení: Různorodá směs boiliesové a peletové drtě, oplatková drť, drť z pařené kukuřice, hrachu a pšenice, extrudovaná sója, různé druhy 4 mm granulek, Robin Red, směs sušeného zeleného koření, hrubozrnná sůl, rostlinné oleje, aj.

 

  • Charakteristika:  Jde o surovinově bohatou směs převážně tepelně upravených surovin, drcených hotových výrobků a směsi našich granulek Speciál. Na tento základ se napojuje kořeněná nástavba z Robin Redu, přírodního česneku, zeleného koření, pepře a velkých zrn soli. Vše je pak tukováno směsí rostlinných olejů. Tento PVA Mix má tmavě červenou barvu, zavlhlou strukturu a výraznou, velmi příjemnou, kořeněnou vůni, že budete chtít ochutnat.  

Balení PVA Mixu: Půlkilové a kilové balení jsou v praktických zipových sáčcích. Můžete je opakovaně otevírat a opět hermeticky uzavřít. Nedochází tak k zvětrávání a vyprchávání přirozeného aroma PVA mixu. Větší balení 2,5 kg a 5 kg je v zavařených PVC sáčcích a můžete je použít jako náhradní náplň do zipového sáčku.

  • Možnosti použití: Tento PVA Mix Robin Red s Česnekem se dá použít po celý rok, především je vhodný do chlanější vody pod cca 18 °C, díky své kořeněné, česnekové příchuti. Je sestaven tak, aby se dal použít jako kompletní náplň do PVA sáčků, či punčoch.

Po naplnění PVA jej můžete ještě namočit v boosteru Calypso, nebo Red Rob Klasic, čímž ještě víc podpoříte rychlost a intenzitu vnadícího efektu celého PVA mixu. Naše Boostery  ani Tekuté potravy nerozpouští PVA!

 

  • Skladování a spotřeba: Skladujte mimo sluneční záření, nejlépe do max. 18 °C, v hermeticky uzavřeném PVC obalu.

Spotřebujte do 12 měsíců.

 

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 4