Odběr novinek
Zboží 1 / 2

ZIG RIG - směs Sloupcová - NATURÁL, 1 kg

Kód: ZRGS10
Vnadící směs sestavená z lehkých, výběrových surovin, které se ve vodě vznáší, plavou, nebo pomalu klesají ke dnu. Vytváří tak bohatý krmný mrak v celém profilu vodního sloupce.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty ZIG RIG - směs Sloupcová - NATURÁL, 1 kg
ZIG RIG - směs Sloupcová - NATURÁL, 1 kg

 

! Stále více se prosazující novinka na českém trhu !

Vnadící směs z lehkých surovin

! Provnadí celý profil voního sloupce !

 

  • Složení:  Extrudovaná pšenice, hrách a kukuřice, kukuřičná extrudovaná, vločkovaná mouka, kukuřičné výpalky, kukuřičné klíčky, pšeničné klíčky, extrudované pokrutiny, bisquitová drť, expandovaná rýže a pohanka, sušený hmyz, aj. 

 

  • Charakteristika: Jde v součastné době o čím dál více populárnější druh vzlínající - plovoucí vnadící směsi. Tento typ směsi Zig Rig je určen k aktivnímu vnadění celého profilu vodního sloupce, tzn. ode dna až po hladinu. Je surovinově poskládána tak, aby některé složky zůstaly na dně, některé vyplavaly k hladině a některé se jen pozvolna vznášeli, případně stoupaly a klesaly nahoru a dolů. Struktura je středně hrubá, s jemnějšími i hrubšími kousky. Barva i vůně je čistě přírodní, bez přidaných barviv a aromat.

Na směs sloupcového Zig rigu chytá dlouhodobě i náš závodní tým. Do prodeje jsme jej zařadili až nyní, protože popularita a osvěta plovoucích směsí se již dostala dostatečně do povědomí rybářů a začíná být o ně zájem.  

  • Možnosti použití: Tato hrubší, vzlínající směs Zig Rig se používá k provnadění vodního sloupce v okamžiku, kdy se ryby pohybují a žerou nade dnem a nejeví o potravu dna eminentní zájem. Vzlínající kousky surovin velmi rychle přitáhnou menší rybu, a na rušný pohyb pak reaguje i velká ryba.

Do provnaděného sloupce už pak stačí jen nahodit přiměřeně dlouhý návazec s Plovoucím boilies. Je jen důležité odhadnou správně délku návazce tak, aby nástraha byla ve vodní vrstvě, kde se právě výskytují ryby.

  • Skladování a spotřeba: Směs do sloupce Zig Rig skladujte v suchu a chladu, v dobře uzavřeném obalu, aby do ní nepronikly moly. Pokud se tak stane, rychle ji spotřebujte, rybám to nevadí. Nebo směs dejte na minutu do mikrovlnné trouby, či na pár dní do mražáku, to zárodky molů zničí.

Spotřebujete do 12 měsíců od zakoupení. Nejlépe však do konce rybolovné sezóny a na další rok si kupte čerstvou směs Zig Rig.

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 2