Odběr novinek
Zboží 2 / 2

ZIG RIG - směs Zákalová, 2,5 kg

Kód: ZRGS11
Vnadící směs sestavená z velmi jemných, výběrových surovin, které se ve vodě vznáší v podobě surovinového kalu. Vytváří tak bohatý krmný mrak v celém profilu vodního sloupce.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku ZIG RIG - směs Zákalová
Další varianty zboží: ZIG RIG - směs Zákalová
ZIG RIG - směs Zákalová, 2,5 kg

 

! Stále více se prosazující novinka na českém trhu !

Vnadící směs z lehkých surovin

! Provnadí celý profil vodního sloupce !

 

  • Složení:  Extrudovaná jemně mletá pšenice, sója a kukuřice, CSL mouka, sušené mléko, syrovátka, rybí moučka LT 72, sušená játra, bisquitová mouka, sušená vejce, rybí protein, lososový protein, niger, aj. 

 

  • Charakteristika: Jde v součastné době o stále populárnější druh vznášející se vnadící směsi. Tento typ zákalové směsi Zig Rig je určen k aktivnímu vnadění celého profilu vodního sloupce, tzn. ode dna až po hladinu. Je surovinově sestavena tak, aby se jemné složky směsi vznášely ve vodním sloupci a vytvořily v něm trvalejší krmný zákal. Struktura je jemná, bez hrubších kousků. Barva i vůně je čistě přírodní, bez přidaných barviv a aromat.

Směs zákalového Zig Rigu používá dlouhodobě i náš závodní tým. Do prodeje jsme jej zařadili až nyní, spolu se sloupcovým Zig Rigem, protože popularita a osvěta plovoucích směsí se již dostala dostatečně do povědomí rybářů a začíná být o ně zájem.  

  • Možnosti použití: Tato jemná, vzlínající směs Zig Rig se používá k vytvoření krmného zákalu a provnadění vodního sloupce v okamžiku, kdy se ryby pohybují a žerou nade dnem a nejeví o potravu dna eminentní zájem. Krmný mrak surovin velmi rychle přitáhne menší ryby, a na rušný pohyb pak reaguje i velká ryba.

Promíchejte Zákalovou Zig Rig směs s vodou, nebo s přídavkem nějakého Boosteru, Tekutou potravou, či Sirupu. Vytvořte řídší, polotekuté těsto a to dopravte na krmné místo raketou, nebo loďkou. Jak se těsto postupně propadá sloupcem, vytváří v něm vytrvalejší krmný zákal - mrak.

Do provnaděného sloupce už pak stačí jen nahodit přiměřeně dlouhý návazec s Plovoucím boilies. Je jen důležité odhadnou správně délku návazce tak, aby nástraha byla ve vodní vrstvě, kde se právě výskytují ryby.

Zákalový Zig Rig je velmi účinný i při technice lovu na plavanou.

  • Skladování a spotřeba: Směs Zig Rig skladujte v suchu a chladu, v dobře uzavřeném obalu, aby do ní nepronikla vlhkost a moly. Pokud se tak stane, rychle ji spotřebujte, rybám to nevadí. Při výskytu molů ji můžete dát na minutu do mikrovlnné trouby, či na pár dní do mražáku, to zárodky molů zničí.

Spotřebujete do 12 měsíců od zakoupení. Nejlépe však do konce rybolovné sezóny a na další rok si kupte čerstvou směs Zig Rig.

Specifikace
Váha 2.5 kg
S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 2