Odběr novinek
Zboží 26 / 91

BLACK BARREL - Plněné Pelety NA SUMCE 3v1 - Ø 42 mm, 5 kg

Kód: BBPP-3
Velké oválné pelety, ze dvou druhů těst a gelovou náplní uprostřed. Obsahují široké spektrum surovin, na které sumci velmi dobře reagují. Především syrové rybí maso, rybí vývar, natrávená játra, arktický Krill, rybí tuk, kyselinu máselnou, aj.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku BLACK BARREL - Plněné Pelety NA SUMCE 3v1 - Ø 42 mm
Další varianty zboží: BLACK BARREL - Plněné Pelety NA SUMCE 3v1 - Ø 42 mm
BLACK BARREL - Plněné Pelety NA SUMCE 3v1 - Ø 42 mm, 5 kg

! Výjímečný, ojedinělý výrobek na trhu díky technologii výroby a obsahu surovin !

! Na velké Sumce, Jesetery, Vyzy i trofejní Kapry !

 

  • Složení:  22 druhů surovin - 2 druhy těst + gelová náplň = 3v1.

Aktivní vnější vrstva těsta:  Lososová moučka, rozpustný rybí protein, rýžová mouka, tekutý lososový protein, rybí extrakt fish liquid, masovou moučku, krevní moučku, mikrobiální bílkovina, natrávená játra, rybí tuk aj.

Stabilní vnitřní vrstva těsta: Syrové rybí maso, kukuřičná a rýžová mouka, rybí moučka sladkovodní, natrávená tekutá játra, játrový protein, masová moučka, pšeničné klíčky, kvasnice, sardinkový protein, rybí tuk, krabí jikry.

Střední vrstva - gelové jádro: Rybí vývar, tekutá játra, krevní moučka, arktický krill, kyselina máselná.

  • Charakteristika:  Velké plněné pelety ze dvou druhů těst po obvodu, připomínající černé barely naplněné gelem. V oblasti sportovního rybolovu jde o unikátní technologii vrstvení tří druhů směsí, kdy ta středová je gelové konzistence. Díky tomu můžeme sestavit nástrahu s různým rozpadem jednotlivých vrstev, kde každá z nich má navíc i jinou chuť a vůni, a tak i mnohem širší vnadící efekt, než jedno druhová nástraha.

Tyto pelety jsou vyrobeny na základě přirozeného potravního spektra sumce, který je výrazně masožravý až mrchožravý a zkušeností z výzkumu při jeho umělém odchovu. Jde o velmi silnou, tukovanou, bílkovinnou směs obsahující z větší části syrové rybí maso, které je nejpřirozenějším vnadícím atraktorem pro sumce v jeho přirozeném prostředí. Dále pak výrazný podíl natrávených bílkovin z přírodních surovin, imitujících rozkládající se potravu, což podtrhuje přirozený vnadící efekt pelet.

 Pelety nemají středovou dírku, jejich průměr je 42 mm a délka cca 70 - 80 mm. Pojivem směsi jsou čerstvá vejce, která po uvaření pelet vytvoří odolnou krustu, přičemž dovolí průniku rozpustných látek ze směsi do okolí ( nepoužíváme lepidla na bázi arabské gumy ap., která uzavřou průchod látkám ven z výrobku ).

Pelety se ve vodě nerozpadávají, ale pouze po obvodu měknou a zůstávají stále celé. V nádobě s vodou vydrží v celku desítky hodin, pouze změknou. Jak dlouho však vydrží v přírodním prostředí záleží na teplotě vody, intenzitě proudu, ale především na aktivitě bílé ryby, která při větším výskytu dokáže rozebrat peletu za pár hodin. V takovém případě doporučuji obalit pelety ještě obalovacím těstem, které prodlouží dobu rozpadu až o několik hodin, dle jeho vrstvy. Mnoho rybářů toto vůbec nebere v potaz a přisuzují případný rychlejší rozpad pelety za její malou soudržnost.

  • Možnosti použití: Pelety pro svou velikost a specifické složení, jsou předurčeny především pro lov velkých Sumců nebo Jeseterů a Vyz, protože zabrání nežádoucím záběrům menších ryb. Doporučujeme k nim přikoupit ještě některou z našich tekutých potrav a před použitím v nich pelety ještě máčet 1 - 2 dny. Účinnost podpoříte ještě více, když takto namáčené pelety několikrát dobře obalíte v našem práškovém, silném játrovém dipu a  necháte dobře zaschnout.

Protože plněné pelety Black Barrel na Sumce mají měkké gelové jádro, nedají se propíchnou a zavěsit na vlas podélně, jako klasická peleta, ale musí se zavěsit napříč nebo je prošít na několikrát příčně - např. zleva doprava.

Pro lov trofejních Kaprů se dá plněná peleta na Sumce použít i tak, že se přepůlí napříč na dva kusy a jako nástraha se použije jen jedna polovina prošitá napříč peletou. Takto peleta pracuje velmi rychle a účinně, avšak její odolnost - rozpustnost ve vodě se značně zkracuje. Nakrájením na kolečka je můžete použít i k vnadění např. pomocí rakety či zavážecí lodičky.

  • Skladování a spotřeba:  Plněné pelety na sumce Black Barrel skladujte v suchu a šeru, bez přístupu slunečního záření, nejlépe v papírových nebo tkaných pytlech. PVC obal není pro dlouhodobé skladování vhodný, může v něm kondenzovat voda a následně pelety zaplísní.

Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezóny. Nespotřebované pelety nechte přes zimu v nevytápěné místnosti v prodyšném obalu, nebo je v hermeticky uzavřeném PVC sáčku zamrazte. Dobu spotřeby při správném skladování doporučujeme cca 12 měsíců.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 26 / 91