Odběr novinek
Zboží 12 / 19

Boilies - BLACK HALIBUT, 2 x 2,5 kg

Kód: BOHA-3
Černý, silný rybí boilies složený z rybích surovin vytvářejících příchuť Halibut. Účinnost je velmi dobrá i v době, kdy jiné nástrahy na ryby nezabírají a to po celé hlavní lovné období.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Boilies - BLACK HALIBUT
Další varianty zboží: Boilies - BLACK HALIBUT
Boilies - BLACK HALIBUT, 2 x 2,5 kg

! SIlný černý Halibut s vysokým obsahem rybích surovin !

 

  • Složení:  Halibut moučka a Krilová moučka - 35 %. Tuňáková a Sardinková moučka 18 %, rybí protein LT 94 - 12 %, pivovarské kvasnice, syrovátka, extrudované suroviny - kukuřice, sója a pšenice, Sardinkový protein, Krill liquid, Herring liquid, aj,
  •  Charakteristika: Úspěch ve sportovním rybolovu je mnohdy i o hledání nových, neotřelých kombinací, které budou na ryby působit i na vodách prochytávaných spoustou jiných kvalitních návnad a nástrah. Boilies jsme sestavili na základě zkušeností z praxe sportovního rybolovu. Dominantní složkou celé směsi je Halibut moučka a Krilová moučka, které jsou osvědčenými atraktory. Spolu s dalšími, výrazně aromatickými rybími moučkami tvoří neodolatelnou nástrahu pro kapry po většinu roku. Odzkoušeno jak na závodech tak na svazovkách. Barva boilies je sytě černá, vůně je neagresivní, přirozená po použitých surovinách s pozadím mořských plodů.
  •  Možnosti použití: Boilies Black Halibut je vhodnou nástrahou pro kaprovité ryby po celou lovnou sezónu od teploty vody cca 10 °C. V chladnější vodě vydrží 12 i více hodin, v teplém období s teplotou vody nad 20 °C je odolnost boilies cca 5 - 6 hod. dle průměru. Zde to záleží hlavně na aktivitě bílé ryby, která výrazně krátí jeho životnost.

Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu boilies, při jeho použití jako nástrahy jej doporučuji obalit v práškovém dipu Black & White. Udělejte si více vrstev. Nebo ho ještě předtím prolejte boosterem White Scopex nebo Tekutým krillem. Použít se dá i kterýkoliv náš Sirup.

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo.

Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 15 °C  a spotřebujte cca do 6 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1 - 4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 12 / 19