Odběr novinek
Zboží 7 / 14

Boilies mix - NATURÁL - Základní směs, 10 kg

Kód: BMXNZS-1
Perfektně vyladěná kombinace naší nejúspěšnější směsi s ostře pálivou Chilli papričkou a Španělským pepřem. Kombinace krillového proteinu, olihňové a krillové moučky s natráveným, tekutým Krillem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Boilies mix - NATURÁL - Základní směs
Další varianty zboží: Boilies mix - NATURÁL - Základní směs
Boilies mix - NATURÁL - Základní směs, 10 kg

 POUŽÍVÁME V NAŠÍ VÝROBNÍ PRAXI !

 

  • Obsahuje: 14 druhů jemně mletých surovin. Základem jsou především kukuřičné produkty + obiloviny a k nim přidané další vhodné rybí, mléčné a rostlinné moučky.

Použité suroviny:  Extrudovaná kukuřičná mouka, kukuřičná krupice, extrudovaná rýže, masová moučka, pšeničná krupice, extrudovaná sója, rybí moučka LT 72, lososová moučka, rybí protein LT 94, pšeničné klíčky, syrovátka, CSL moučka, sušené plnotučné mléko, pivovarské kvasnice.

  • Charakteristika:  Boilies mix Naturál je základní směsí pro domácí samovýrobu boilies. Je třeba si do něj přidat aroma a barvu, případně své oblébené přísady - např. Betain, sladidlo, rybí moučky, Kasein, sůl, konzervant, aj. BMX má přírodní, světle hnědou barvu s přirozenou vůni po surovinách. Pro výrobu boilies je třeba jistých zkušeností. Začínáte-li úplně poprvé, doporučuji vyrábět pod vedením zkušeného "kuchaře". Nebo raději zakoupit hotové boilies.

Vyšší tuhosti směsi s rozpadem nad cca 12 hod., dosáhnete přidáním 3 - 5 % sušeného bílku a 10 % krupicové mouky. Vejce použijte dle vlastní kušenosti, obecně se dává 4 - 6 ks / kg suché směsi.

  • Upozornění: Směs neobsahuje Konzervant Carp, doporučujeme jej dokoupit. Je ho tam nutné přidat v cca 10% míře a to počítejte v mokrém stavu, tzn. že, na celkovou hmotnost těsta, včetně všech tekutých složek a ne jen na suchou směs. 

Příklad: Do 10 kg suché boilies mix směsi dáváte např. ještě cca 40 ks vajec a 500 ml dodaného AMK, což je cca 12 kg, takže musíte dát 1,2 l konzervantu. S tímto množstvím konzervantu ale počítejte při dávkování tekutin, aby se vám pak těsto příliš nenaředilo a nebylo měkké. Pokud se to stane, dohustěte těsto buď zbývajícím boilies mixem nebo krupicovou moukou - pšeničnou či kukuřičnou. 

Pár rad jak na to:  Hustotu těsta regulujte vždy vodou nebo Krmným glycerolem 80% - těsto bude mít trvale tzv. "mokrý vzhled". Bez dostatku tekutin nebude těsto plastické a bude se trhat. Pozor, hodně řídké těsto se při vaření ve vodě může rozpouštět ! Řídké těsto poznáte tak, že se příliš lepí. Kuličky vkládejte až do vařící vody, ne jen do horké, opět by se mohly rozpouštět! Jakmile vyplavou, vařte ještě cca 1 minutu a vyndejte z vody. 

  • Skladování a spotřeba: Skladujte boilies směs v suchu a temnu, v dobře uzavřených, neprodyšných PVC obalech, aby směs nevyvětrávala. Doporučuji spotřebovat nejlépe do 8 měsíců od zakoupení.
Specifikace
Váha 10 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 14