Odběr novinek
Zboží 9 / 18

Práškový Dip - BRAMBORA a ČERV, 500 g

Kód: PDBČ-2
Osvědčená, inovovaná klasika. Bramborová mouka s kmínem v kombinaci s hmyzí moučkou a dalšími výraznými surovinami, které dávají tomuto dipu specifické, neokoukané aroma, které nenechají ani ty nejopatrnější ryby bez povšimnutí.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Práškový Dip - BRAMBORA a ČERV
Další varianty zboží: Práškový Dip - BRAMBORA a ČERV
Práškový Dip - BRAMBORA a ČERV, 500 g

Osvědčená bramborová klasika s moderní hmyzí surovinou !

! Obsahuje vše co je rybám přirozené !

 

  • Charakteristika: Náš práškový dip Brambora s Červem byl vytvořen s myšlenkou využít starou osvědčenou bramborovo-rýžovou směs v kombinaci s novodobým trendem ve výživě - hmyzí bílkovinou. Zároveň byl kladen důraz na skladbu živin tak, aby jejich vzájemný poměr odpovídal potřebám kaprovitých ryb, dle moderních krmivářských poznatků z intenzivní výroby kapra a nešlo o "neznámou patlaninu" koncentrátů, aromat a barviv, jako to bývá nezřídka u výrobců boilies zvykem. Směs byla zpracována za pomoci krmivářského programu, který dlouhodobě vlastnime a proto jsou naše suroviny v tomto dipu seřazeny tak, aby jejich poměry odpovídaly potřebám výživy ryb, měly pro ně nutriční smysl a nešlo jen o "aromatickou, barevnou mouku" s neznámým obsahem živin.  
  • Tip na použití: Práškový dip se používá na macerované ( máčené ), ještě mokré, boilies či pelety. Má všestranné použití, ideální je však na rybí výrobky! Dip Brambora a Červ díky svému složení vytvoří ve vodě gelovou vrstvu, která je velmi dobře soudržná, přitom ale propustí veškeré snadno rozpustné látky do okolí. Suché boilies a pelety lze namočit na cca 1 minutu do vody, pak obalit v dipu a nechat chvíli zaschnout. Poté opět ponořit do vody, po chvilce vytáhnout a zase dobře obalit v dipu. To lze opakovat i několikrát, vznikne tak silnější vrstva dipu, jenž prodlouží dobu rozpadu nástrahy a sám výrazně zvýší vnadící efekt. 
  • Skladování a spotřeba: Dip uchovávejte v neprodyšném PVC sáčku, nebo krabičce, v suchu a chladu, ideálně do 18 °C. Směs je hydroskopická – tvrdne i vzdušnou vlhkostí, při dlouhodobém uskladnění bez uzavřeného obalu. Dobře uzavřený, v suchu a  temnu vydrží dip min. 12 měsíců !  
  Specifikace
  Váha 0.5 kg
  Hodnocení
  Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
  Zboží 9 / 18