Odběr novinek
Zboží 2 / 4

Vnadící pelety XXL Booster - MLÉČNÁ KUKUŘICE - 45 mm, 10 kg

Kód: VPBMK-2
Nový typ našich největších vnadících pelet o průměru 45 mm. Směs kukuřičných a mléčných surovin provlhčených tekutým amino komplexem s dalšími atraktory, nesoucí velmi účinné chuťové i pachové složky. Vnadí dlouhodobě krmné místo. Háží se raketou, vrhací

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Vnadící pelety XXL Booster - MLÉČNÁ KUKUŘICE - 45 mm
Další varianty zboží: Vnadící pelety XXL Booster - MLÉČNÁ KUKUŘICE - 45 mm
Vnadící pelety XXL Booster - MLÉČNÁ KUKUŘICE - 45 mm, 10 kg

Velmi oblíbená krmítková směs MLÉČNÁ KUKUŘICE s Aminokomplexem ...

... slisovaná do největších vnadících pelet vyráběných v ČR !

... které se vejdou do Spomb raketky !

 

  • Obsahuje: Základem je směs extrudovaných surovin - kukuřičná mouka, rýže, pšenice, hráchová mouka a bisquit moučka. Dále rybí moučka LT 72, syrovátka, pivovarské kvasnice, sušené mléko, rybí protein LT 94, glukóza, melasa, Amino komplex,  přírodně identické aroma mléčná kukuřiče.
  • Charakteristika: Mnohadruhová směs na kukuřičném a rýžovém základu, lisována do pelet o průměru 45 mm. Pelety jsou složeny ze surovin, jenž jim dávají přirozenou vůni i chuť. Ve vodě se pelety od povrchu postupě pomalu rozpadají a vytváří se tak velmi účinný vnadící efekt, který roznese pachovou stopu krmiva v celém sloupci vody. Jemné částice jsou zase unášeny po proudu, nebo se vznáší okolo nástrahy. Pelety mají žlutou barvu, jemně nasládlou chuť a výraznou sladkou vůni po kukuřici.

Největší předností těchto velkých vnadících pelet je ale to, že jsou v celém profilu provlhčeny ( "nabustrovány" ) speciální směsí aminokomplexu a dalších snadno rozpustných surovin - instantní rybí a mléčné proteiny. Tuto metodu lisovaného  " hotového těsta " do tak velkých pelet nepoužívá zatím žádný výrobce v ČR. Velkou výhodou těchto boosterovaných pelet je, že obsahují podstatně více rychle vnadících atraktorů než běžné "suché" pelety a při skladování tak snadno nevyvětrávají a neztrácí na své atraktivitě. Ve vodě se z ních při rozpouštění trvale, intenzivně a stejnoměrně šíří všechny vnadící složky, takže udrží mnohem spolehlivěji ryby u krmného místa.  

Směs na tyto XXL pelety je sestavena tak, aby se peleta ve vodě pozvolna od povrchu rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě povrch pelety jen "oslizne" a pokud jej neozobává bílá ryba, tak se pozvolna rozpouští a vypouští do okolí jemný vnadící mrak. Aktivita drobných rybek jen zvyšuje a zrychluje vnadící efekt pelet tím, jak rozviřují jejich okolí.

Ve vodě vydrží tyto velké krmné pelety při teplotě vody okolo 10 - 15 °C cca 15 – 20 hodin. V teplém letním období 8 - 15 hodin. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času. V proudné vodě se doba rozpadu také adekvátně zkracuje.

Krmné pelety XXL Booster - MLÉČNÁ KUKUŘICE nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze zavlhlé ( amino komplexem napuštěné ), středně hrubě mleté směsi, která je stlačená na vysokotlakých lisech. Pelety se tak ve vodě pomalu rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin.

  • Možnosti použití: Pelety XXL Booster jsme vyrobily na základě našich praktických zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by vydržela na krmném místě dlouhou dobu vnadit a udržovala ryby stále ve střehu. Především šlo o situace, kdy je potřeba krmit na jednom místě a bylo by obtížné ho často zakrmovat, např. pro značné vzdálenosti. Nebo udržet rybu na místě po dobu nočního klidu, kdy se na sportovních vodách nesmí lovit. A nebo kdy si potřebujete zakrmit předem místo na pozdější rybolov.

Vnadící pelety XXL Booster - MLÉČNÁ KUKUŘICE jsou vhodné pro celosezónní krmení od jara do podzimu. Jsou ideální pro zakrmování míst, kam se dá dohodit spombou nebo vrhací tyčí s lopatkou - průměr 45 mm je vhodný do těchto vrhacích pomůcek. Idealní je však možnost závozu pelet loďkou. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou pelety XXL po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Vnadící pelety XXL Booster není třeba dále macerovat nebo obalovat v dalších atraktorech. Jsou nimi dostatečně napuštěny a ihned použitelné.

Díky velikosti našich krmných pelet XXL Booster je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti, v běžném vysušeném prorovedení, používané na vnadění.

 Při krmení peletami XXL Booster je dobré používat více druhů najednou, pro větší vnadící účinek. Jen tak se do vody dostanete snadno a v dostatečném množství mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat. 

  • Skladování a spotřeba: Krmné pelety XXL Booster skladujte v suchu a chladu do teploty max. 15 - 20 °C, bez přístupu slunečního záření. Ideálně v PVC obalech, aby nevysychaly. Proto je nemějte dlouhodobě při vyšších teplotách, hrozí riziko zaplísnění. V trvale nebo dlouhodobě vlhkém prostředí nabírají vzdušnou vlhkost a měknou. 
Specifikace
Váha 10 kg
S tímto zbožím kupují
Pelety Boilies - PIKANTNÍ JAHODA, 1 kg Pelety Boilies - PIKANTNÍ JAHODA, 1 kg Kód: PBPJ10
Pelety Chytací - CALYPSO, 2,5 kg Pelety Chytací - CALYPSO, 2,5 kg Kód: PKC102
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 4