Odběr novinek
Zboží 10 / 15

OBALOVACÍ GEL 250 g, Calypso

Kód: GELCL10
Vysoce přilnavý, pružný gel, obsahující koncentrované, snadno rozpustné ( hydrolyzované ) suroviny, se specifickým složením pro každý druh, který je shodný s danou řadou. Těsto velmi dobře přilne a drží na suchém boilies či peletě.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty OBALOVACÍ GEL 250 g, Calypso
OBALOVACÍ GEL 250 g, Calypso

! Snadná aplikace a vynikající vnadící účinek i v chladnější vodě !

 

  • Charakteristika: Vnadící gely mají svou surovinovou podstatu v boilies dané příchuťové řady. Směs je však velmi jemná a obsahuje z velké části koncentrované, snadno rozpustné ( hydrolyzované ) suroviny. Tato směs je speciálně upravena tak, aby byla trvale elastická a velmi přilnavá k suchým povrchům. Vytváří tak tužší, pružný, tvárný a lepivý gel, který se snadno obaluje na boilies nebo peletu.

Gelové obalovací těsto je ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se samovolně z nástrahy. Použitím Obalovacího gelu urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek. Účinnost však umí velmi výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby, což je třeba zohlednit při rybolovu.

  • Použití: Obalovacím gelem se obalují nástrahy ( boilies nebo pelety s dírkou ). Gely jsou účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu rozpustných látek a instantních surovin. 

Skladování a spotřeba:  Skladujte max. do 20 °C. Trvanlivost v dobře uzavřeném obalu při pokojové teplotě je cca 12 měsíců. Pozor! ...cizorodé látky ulpělé na gelu při jeho používání, mohou způsobit jeho brzké plesnivění. Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezóny a další rok si kupte zase čerstvý.
 

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 10 / 15