Zboží 1 / 26

Obalovací těsto - BELACHAN & SÝR, 100 g

Kód: OTBS30
Bohatá a sytá kombinace fermentovaných krevet, natráveného krillu, pravého zrajícího sýru a Španělského pepře.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Obalovací těsto - BELACHAN & SÝR, 100 g
Obalovací těsto - BELACHAN & SÝR, 100 g

 

Novinka pro sezónu 2015 !

! Pikantní kombinace přírodních natrávených surovin !

Belachan - Krill - Zrající sýr - Španělský pepř

 

  • Charakteristika: Těsto má specifický základ ve složení jako boilie mix Belachan & Sýr  (více o složení v sekci " Boilie Mixy "). Směs je tříděná, velmi jemně mletá, přesetá na sítech a obsahuje více surovin se snadnou rozpustností ve vodě.

Směs na toto obalovací těsto vznikla na základě kombinace biologicky upravených a stále aktivních surovin, na které ryby vždy perfektně reagují. BELACHAN je název z asijské kuchyně, kdy jde o silný ochucovací doplněk v koncentrované podobě. Jsou to v fermentované krevety, upravené do struktury pasty, která má opravdu velmi silný a specifický pach. V české kuchyni asi těžko použitelná surovina, zato pro ryby je neodolatelná, nakonec tak, jako všechny rozkládající se bílkoviny. 

Významné složky směsi: Směs je doplněna o enzymaticky upravený tekutý Krill, což je enzymy rozložený ( natrávený ) arktický plankton, který se převážně skládá z larev různých druhů korýšů. Jako další velmi výrazná složka je použit zrající tvarohový sýr, který má nezaměnitelné aroma, bakteriemi narušených, mléčných bílkovin. Posledním z výrazných atraktorů je Španělský pepř, který dává směsi pikantní příchuť a je praxí ověřeno, že určitý podíl pálivých přísad má na ryby velmi dobrý účinek!

Netradiční kombinace těchto surovin, dává směsi opravdu velmi originální charakter, vůni i chuť. Těsto má hnědou barvu výraznou vůni po fermentovaných surovinách. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!

 
  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v jarním, či podzimním, chladnějším období, tak i v teplé období hlavní sezóny, díky vysokému obsahu rybích a instantních surovin. 
  • Skladování:  Skladujte do 10 % °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při pokojové teplotě je cca 3 měsíce.

Cizorodé látky ulpělé z rukou na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění v místě dotyku!

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 26