Odběr novinek
Zboží 4 / 14

Obalovací těsto - CALYPSO, 150 g

Kód: SR10041
Nejprodávanější! Vysoký obsah extrudovaných surovin se specifickým složením pro řadu CALYPSO s přírodním červeným kořením.

1 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Obalovací těsto - CALYPSO, 150 g
Obalovací těsto - CALYPSO, 150 g

 

  • Charakteristika: Těsto má specifický základ ve složení jako boilie mix CALYPSO (více o složení v sekci " Boilie Mixy "). Směs je však jemněji mletá a obsahuje více surovin způsobujících tvárnost a plasticitu těsta.  
Dále obsahuje: Kombinaci červeného koření jako v řadě výrobků Calypso spolu c extrudovanými surovinami. Snadno rozpustné složky, vysoce atraktivní pro ryby a speciální přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Těsto má barvu červené papriky a výraznou kořeněnou vůni. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!
 
  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu rozpustných látek a instantních surovin. 

Skladování:  Skladujte do 10 % °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při  teplotě do 20 °C je cca 6 měsíců.

Cizorodé látky ulpělé na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění!
 

 

Specifikace
Váha 0.15 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 18:12 Datum: 22.10.2013
toto těsto ja špička mezi těsty uz nekolikrat mi pomohlo ke krasnym kaprum největši kapr uloven pri použiti těsta 18.80kg
Zboží 4 / 14