Zboží 7 / 26

Obalovací těsto Fluo - JAHODA, 100 g

Kód: OTFJA20
Těsto s fluorescenční barvou, s jahodovou příchutí. Má sladký základ s přírodními cukry, enzymaticky upravenými bílkovinami, rybím proteinem a mléčnými surovinami.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Obalovací těsto Fluo - JAHODA, 100 g
Obalovací těsto Fluo - JAHODA, 100 g

 

 

! Těsto s populární příchutí a  neonově červenou barvou !

Chytá skvěle po celou rybolovnou sezónu !

 

  • Charakteristika: Těsto má základ ve složení jako práškový dip Fluo Jahoda, jen s větším podílem mléčných surovin. 

Dále obsahuje: Snadno rozpustné složky a speciální potravinářské přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Barva je neonově červená, se sladkou jahodovou vůní. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek ! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!

 
  • Použití: Těstem se dají obalovat jakékoliv nástrahy s různými příchutěmi (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu přírodních cukrů a instantních surovin. 
Skladování:  Skladujte do 15 °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost po otevření obalu a po manipulaci s ním však výrazně klesá a zkracuje se dle míry "infikace" jinými surovinami, které na něm ulpí a mohou způsobit v teple jeho rychlé plesnivění!
 
 
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 26