Zboží 18 / 29

Obalovací těsto Fluo - OLIHEŇ, 100 g

Kód: OTFO40
Těsto s růžovou, fluorescenční barvou, s příchutí olihně. Obsahuje enzymaticky upravené bílkoviny a játra, rybí protein a mléčné suroviny.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Obalovací těsto Fluo - OLIHEŇ, 100 g
Obalovací těsto Fluo - OLIHEŇ, 100 g

 

! Populární, žádaná příchut v neonově růžové barvě !

Velmi účinné od jara do podzimu !

 

  • Charakteristika: Těsto má základ ve složení jako práškový dip Oliheň jen s větším podílem snadno rozpustných atraktorů. 

Dále obsahuje: Natrávená játra, přírodní olihňový extrakt a speciální potravinářské přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Barva je neonově růžová, s výraznou olihňovou vůní. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek ! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!

  • Použití: Tento typ těsta se nám osvědčil po celou lovnou sezónu. Těstem se dají obalovat jakékoliv nástrahy s různými příchutěmi (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček.
Skladování:  Skladujte do 15 °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost po otevření obalu a po manipulaci s ním však výrazně klesá a zkracuje se dle míry "infikace" jinými surovinami, které na něm ulpí a mohou způsobit v teple jeho rychlé plesnivění!
 
 
 
Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 18 / 29