Zboží 14 / 26

Obalovací těsto - GLM Betain se Švestkou, 100 g

Kód: OTGLM1
Specifická kombinace extraktu ze zelených mušlí - GLM, rybího extraktu – Fish liquid, betainu a švestkového extraktu. Obsahuje také natrávený Krill + GLM liquid. Drží aroma i po hodině ve vodě!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Obalovací těsto - GLM Betain se Švestkou, 100 g
Obalovací těsto - GLM Betain se Švestkou, 100 g

 

  • Charakteristika: Jde o kombinovanou bílkovino - glycidovou směs, na základě specifických mouček a výrobků z mořských plodů, s podílem velmi atraktivního GLM extraktu ze zelených mušlí, arktického krillu, betainu a švestky. 

    Dále obsahuje: Rybí extrakt Fish liquid Ultra, krevetovou moučku, rozpustný rybí protein, sušená játra, kvasnice, sušená vejce, sušené mléko, syrovátku a speciální přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Těsto má temně zelenou barvu s nádechem černé, specifickou vůni po mořských plodech se švestkou v pozadí.

    • Použití: Těstem GLM Betain se obalují nástrahy (boilies a pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné celoročně, jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu rozpustných látek a přirozených rybích surovin. 

    Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!

    • Skladování:  Skladujte do 15 % °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při pokojové teplotě je cca 6 měsíců. Cizorodé látky ulpělé na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění!

 

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 14 / 26