Odběr novinek
Zboží 3 / 14

Obalovací těsto - JÁTROVÉ, 1 kg

Kód: SR10072
Játrový základ s mléčnou bílkovinou, spolu s enzymaticky upravenými bílkovinami a rybím proteinem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Obalovací těsto - JÁTROVÉ
Další varianty zboží: Obalovací těsto - JÁTROVÉ
Obalovací těsto - JÁTROVÉ, 1 kg

 

  • Charakteristika: Těsto má základ ve složení jako Silný játrový dip, Směs je velmi jemná a obsahuje suroviny způsobujících tvárnost a plasticitu těsta. 
Dále obsahuje: Snadno rozpustné složky, vysoce atraktivní pro ryby a speciální přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Barva je do žluta se sladkou smetanovou vůní. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!
 
  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu jater, rybímu proteinu a dalších instantních surovin. 

Skladování:  Skladujte do 10 % °C, pak těsto vydrží cca 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při  teplotě do 20 °C je cca 6 měsíců.

Cizorodé látky ulpělé na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho rychlé plesnivění!
 

 
 
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 14