Odběr novinek
Zboží 2 / 13

Obalovací těsto - KARIBIK, 150 g

Kód: OTKAR10
Vysoký obsah rozpustných, extrudovaných surovin se specifickým složením pro řadu KARIBIK s orientálním kořením.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Obalovací těsto - KARIBIK, 150 g
Obalovací těsto - KARIBIK, 150 g

 

  • Charakteristika: Těsto má specifický základ ve složení jako práškový dip Karibik (více o složení v sekci " Práškové dipy " ). Směs však obsahuje více surovin způsobujících tvárnost a plasticitu těsta.  
Dále obsahuje: Kombinaci orientálního koření, jako v řadě výrobků Karibik, spolu s extrudovanými surovinami. Snadno rozpustné složky, vysoce atraktivní pro ryby a speciální přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá a neolupuje se z nástrahy. Těsto má žluto zelenou barvu s výraznou kořeněnou vůni. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!
  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu rozpustných látek a instantních surovin. 
  • Skladování:  Skladujte do 10 % °C, pak těsto vydrží cca 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při  teplotě do 20 °C je cca 6 měsíců.

Cizorodé látky ulpělé na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění!

 

Specifikace
Váha 0.15 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 13