Odběr novinek
Zboží 8 / 14

Obalovací těsto -KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

Kód: SR10063
Vysoký obsah krilové a olihňové moučky spolu s tekutým krilem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Obalovací těsto -KRILL a OLIHEŇ
Další varianty zboží: Obalovací těsto -KRILL a OLIHEŇ
Obalovací těsto -KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

 

  • Charakteristika: Těsto má specifický základ ve složení jako boilie mix Krill & Oliheň  (více o složení v sekci " Boilie Mixy "). Směs je tříděná, velmi jemně mletá a obsahuje více rybích surovin + suroviny se snadnou rozpustností ve vodě.

Cizorodé látky ulpělé z rukou na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění v místě dotyku!

  • Skladování:  Skladujte do 15 °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při pokojové teplotě je cca 6 měsíců.

Dále obsahuje: Kombinaci specifických rybích mouček a doplňků, jako v řadě výrobků Krill & Oliheň, spolu se snadno rozpustnými složkami, vysoce atraktivními pro ryby a speciální přísady, které způsobí  to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Těsto má hnědo - červenou barvu Krilu a výraznou vůni po mořských plodech. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!

  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v jarním, či podzimním, chladnějším období, tak i v teplé období hlavní sezóny, díky vysokému obsahu rybích a instantních surovin. 
Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 16:39 Datum: 06.08.2014
toto těsto určitě funguje po obaleni boili se čekání na záběr zkátilo
Zboží 8 / 14