- KRMIVA PRO SPORTOVNÍ RYBOLOV
- AKTUÁLNÍ NOVINKY
- AROMA
- BARVY
- BOILIES
- BOILIES MIXY
- BOOSTERY
- DIPY
- EXTRUDY, FOUKANÁ KUKUŘICE, MARSHMALLOW
- GRANULE
- KRMÍTKOVÉ SMĚSI
- Method Mixy
- MIXY ZIG RIG
- Mixy do PVA - náplně
- Obalovací těsta
- PARTIKLY A SEMENA
- PELETY
- SIRUPY a CSL
- SUROVINY PRO VÝROBU
- SUŠENÝ HMYZ - pro ryby
- TEKUTÉ POTRAVY
- OSTATNÍ DOPLŇKY PRO LOV
- KRMIVA PRO CHOV RYB
- PRO PSY
- OSTATNÍ KRMIVA
Obalovací těsto -KRILL a OLIHEŇ, 1 kg
Kód: SR10063Žádné hodnocení.
Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!
- Charakteristika: Těsto má specifický základ ve složení jako boilie mix Krill & Oliheň (více o složení v sekci " Boilie Mixy "). Směs je tříděná, velmi jemně mletá a obsahuje více rybích surovin + suroviny se snadnou rozpustností ve vodě.
Cizorodé látky ulpělé z rukou na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění v místě dotyku!
- Skladování: Skladujte do 15 °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při pokojové teplotě je cca 6 měsíců.
Dále obsahuje: Kombinaci specifických rybích mouček a doplňků, jako v řadě výrobků Krill & Oliheň, spolu se snadno rozpustnými složkami, vysoce atraktivními pro ryby a speciální přísady, které způsobí to, že je těsto ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se z nástrahy. Těsto má hnědo - červenou barvu Krilu a výraznou vůni po mořských plodech. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!
- Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v jarním, či podzimním, chladnějším období, tak i v teplé období hlavní sezóny, díky vysokému obsahu rybích a instantních surovin.
Váha | 1 kg |
- hodnotil: Čas: 16:39 Datum: 06.08.2014
- toto těsto určitě funguje po obaleni boili se čekání na záběr zkátilo