Odběr novinek
Zboží 2 / 14

Obalovací těsto - MEFISTO, 1 kg

Kód: OTMEF22
Vysoký obsah snadno rozpustných surovin se specifickým složením pro řadu Mefisto s lososem a meruňkou.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Obalovací těsto - MEFISTO
Další varianty zboží: Obalovací těsto - MEFISTO
Obalovací těsto - MEFISTO, 1 kg

 

  • Charakteristika: Směs má individuální, specifické složení. Je složeno pouze pro potřebu výroby obalovacího těsta. Základem jsou tepelně upravené rybí moučky, mléčné bílkoviny, ovocný koncentrát a suroviny způsobující tvárnost a plasticitu těsta, takže se těsto ve vodě nerozpadá, jen zgelovatí a vypouští do okolí své atraktory.
Těsto má meruňkovo - žloutkovou barvu s velmi příjemnou, přitažlivou a sladce ovocnou vůni. Použitím obalovacího těsta urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek! Účinnost však umí výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby!
  • Použití: Těstem se obalují nástrahy (boilies, pelety s dírkou), nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček, pak je lepší jej mírně naředit jemně mletou krmítkovkou aj.. Je účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu rozpustných látek a instantních surovin. 
  • Skladování:  Skladujte do 10 % °C, pak těsto vydrží cca 12 měsíců. Trvanlivost v hermeticky uzavřeném obalu při  teplotě do 20 °C je cca 6 měsíců.

Cizorodé látky ulpělé na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho brzké plesnivění!

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 10:47 Datum: 21.07.2014
Parádní obalovačka je velmi účinná.
Zboží 2 / 14