Odběr novinek
Zboží 6 / 14

Obalovací těsto - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 1 kg

Kód: OTMK12
Kukuřičný sladký základ s přírodními cukry a mléčnou bílkovinou, spolu s enzymaticky upraveným rybím proteinem.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku Obalovací těsto - MLÉČNÁ KUKUŘICE
Další varianty zboží: Obalovací těsto - MLÉČNÁ KUKUŘICE
Obalovací těsto - MLÉČNÁ KUKUŘICE, 1 kg

 

 

! Celoročně účinné obalovací těsto !

 

  • Charakteristika: Směs na obalovací těsto je založena na obsahu tepelně upravených kukuřičných surovin, sušených mléčných produktů, jako je syrovátka, plnotučné mléko, kasein a smetana. Dalši doplňkovou složkou jsou enzymaticky natrávené rybí a játrové proteiny. Jde strukturálně o velmi jemné krmné suroviny, které mají sami o sobě intenzivní vůni i chuť. Barva těsta je žlutá se sladkou mléčnou vůní.

Skladování:  Skladujte do 15 °C, pak těsto vydrží až 12 měsíců. Trvanlivost po otevření obalu a po manipulaci s ním je při cca pokojové teplotě je cca 3 - 6 měsíců. Cizorodé látky ulpělé na těstě při jeho používání, mohou způsobit v teple jeho rychlé plesnivění!

Ve vodě  těsto na povrchu zgelovatí a rychle vytvoří okolo návnady pachový oblak. Pružný gelovitý obal propouští do okolí všechny rozpustné složky, jak z těsta, tak z nástrahy.

Použití: Těstem se obalují nástrahy - boilies a pelety, nebo se na něj dá přímo chytat tak, že se natlačí rovnou na háček. Je účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu přírodních cukrů a instantních surovin. 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 6 / 14