Zboží 7 / 8

Plovoucí těsto - ANANAS, 100 g

Kód: PLT20
Těsto s velkým vztlakem, nadzvedne boilie, či peletu o jakémkoliv průměru.

1 hodnocení
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí těsto - ANANAS, 100 g
Plovoucí těsto - ANANAS, 100 g

 

Receptura uvolněná od našeho závodního týmu !

 

Charakteristika: Naše plovoucí těsto  je směsí plovoucího materiálu na organické bázi, silných atraktorů pro ryby a přírodních dipů a ochucovadel. Ve vodě změkne, ale stále drží na nástraze a vylučuje ze sebe pachové a chuťové látky. Toto plovoucí těsto nadzvedne boilies či peletu o jakémkoliv průměru, záleží jen na vrstvě těsta, která se použije na obalení. Pokud jej neozobou drobné rybky, dokáže nadnášet nástrahu více jak 24 hodin.

Možnosti použití: Plovoucím těstem obalte v přiměřené vrstvě peletu či boilies tak, aby jej buď jen nadnášelo nade dnem, nebo zvedlo do sloupce. To záleží na použité obalovací vrstvě. Čím silnější vrstva, tím je vyšší vztlak těsta.  Nutno u vody odzkoušet pro použitý průměr nástrahy. Naše obalovací těsto můžete použít i samostatně jako plovoucí nástrahu při lovu nade dnem, ve sloupci, nebo i na hladině. Při lovu na hladině, doporučuji použít k náhozu plovoucí zátěž  Zbirolino.

  

Specifikace
Váha 0.1 kg
Hodnocení
hodnotil: Čas: 19:01 Datum: 13.07.2014
vyzkoušel jsem těsto ve sloupci funguje luxusne 15mm kouli zvedne ryby nebyli moc aktivní i presto jsem 9 kusu za dva dny chytil
Zboží 7 / 8