Zboží 1 / 8

Plovoucí těsto - CALYPSO, 100 g

Kód: PLT80
Těsto s velkým vztlakem, nadzvedne boilie, či peletu o jakémkoliv průměru. V příchuti naší nejúspěšnější řady, s česnekem, R.Robin a kořením!

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Plovoucí těsto - CALYPSO, 100 g
Plovoucí těsto - CALYPSO, 100 g

 

Plovoucí těsto s přísadou česneku a červeného koření !

 

Charakteristika: Naše plovoucí těsto Calypso je směsí plovoucího materiálu na organické bázi, pravého česneku, Red Robinu a silných atraktorů pro ryby. Ve vodě těsto změkne, ale stále drží na nástraze a vylučuje ze sebe pachové a chuťové látky. Toto plovoucí těsto nadzvedne boilies či peletu o jakémkoliv průměru, záleží jen na vrstvě těsta, která se použije na obalení. Pokud jej neozobou drobné rybky, dokáže nadnášet nástrahu více jak 24 hodin.

Možnosti použití: Plovoucím těstem obalte v přiměřené vrstvě peletu či boilies tak, aby jej buď jen nadnášelo nade dnem, nebo zvedlo do sloupce. To záleží na použité obalovací vrstvě. Čím silnější vrstva, tím je vyšší vztlak těsta.  Nutno u vody odzkoušet pro použitý průměr nástrahy. Naše obalovací těsto můžete použít i samostatně jako plovoucí nástrahu při lovu nade dnem, ve sloupci, nebo i na hladině. Při lovu na hladině, doporučuji použít k náhozu plovoucí zátěž  Zbirolino.

  

Specifikace
Váha 0.1 kg
S tímto zbožím kupují
Vnadící pelety - CALYPSO, 10 kg Vnadící pelety - CALYPSO, 10 kg Kód: SR14c05b02
Pelety Boilies - CALYPSO, 1 kg Pelety Boilies - CALYPSO, 1 kg Kód: PBCA11
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 8