Zboží 2 / 2

Naklíčený ječmen - OCHUCENÝ, 1 kg

Kód: NJBA20
Novinka !! Barvený, ochucený, naklíčený sladovnický ječmen. Nejlepší krmivo co může pro kapra být! Vynikající vnadící efekt díky látkám vznikajících při procesu klíčení! Více v popisu výrobku níže.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Naklíčený ječmen - OCHUCENÝ, 1 kg
Naklíčený ječmen - OCHUCENÝ, 1 kg

 

! Uvolněno z praktik našeho závodního týmu !

! Novinka na českém trhu s návnadami pro sportovní rybolov - vnadí nepřekonatelně !

! Naklíčený ochucený ječmen ve sladovnické kvalitě !

! Nerozpouští PVA !

 

  • Charakteristika: Jedná se o profesionálně naklíčený sladovnický ječmen, kdy je jeho klíčení řízené ve stabilních a ideálních podmínkách - teplota a vlhkost. Jde o špičkový výrobek pocházející z ryze českých, menších sladoven, které mají téměř sto letou tradici! Klíčení probíhá za ideální teploty a vlhkosti čtyři dny, kdy se díky němu rozvine v obilce ječmene maximum enzymatických a syntetizujících procesů, při kterých vznikají specifické aromatické látky, rostlinné enzymy, vitamíny, mastné kyseliny, proteiny, aj.

Na tyto látky pak neodolatelně reagují především kapři a amuři, jelikož jde pro ně o známý proces, jenž postihne všechna semena, která spadnou do vody. Naklíčený ječmen je ochucený přírodně identickými surovinami a extrakty, používanými v potravinářství. Zvyšuje se tak výrazně rychlost nástupu vnadícího účinku.

Naklíčený ječmen je v původním stavu, bez tepelné úpravy, a tak má ještě vyšší vlhkost, proto je stabilizován v sypké soli - balení neobsahuje vodu ! Sůl je nejen výborným atraktorem pro ryby, ale také velmi účinným nosičem aromatických látek, proto ji rozhodně z naklíčeného a ochuceného ječmene nedoporučuji omývat.

Nabízíme tyto příchutě: 

Amur - vařená kukuřice - zelená. 

Scopex - žlutá žloutková

Jahoda - červená.                   

  • Možnosti použití: Naklíčený ochucený ječmen lze použít mnoha způsoby.
  1. Na přímé vnadění lovného místa z lodě. Zakrmte naráz cca 2 - 4 kg.
  2. Jako přídavek do krmítkovky, nebo krmných koulí. V množství cca 15 - 35 %, podle toho jakou požadujete strukturu a lepivost výsledné směsi.
  3. Do PVA buď samostatně, nebo ještě lépe se směsí drobných granulek ( 2 - 4 mm ) různých druhů, a to až v poměru 1:1.
  4. Zalejte ječmen rostlinným, nebo i lososovým olejem - na 1 kg cca 250 ml. Dobře promícejte a nechte alespoň den odstát, za občasného promíchání.
  • Skladování a spotřeba:  Naklíčený ječmen dodáváme stabilizovaný v soli, v PVC sáčcích a pytlech. Takto balený vydrží při teplotě do 18 °C minimálně 6 měsíců, ale při teplotě nad 20 °C už cca 3-4 měsíce.

 

Pokud sůl z ječmene omyjete, spotřebujte co nejrychleji, cca do dvou dnů.

Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Plovoucí boilies - BAREVNÝ MIX - 2 v 1 -, 30+10 g Plovoucí boilies - BAREVNÝ MIX - 2 v 1 -, 30+10 g Kód: PUFX21
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 2 / 2