Odběr novinek

TYGŘÍ OŘECH - MOUČKA - strouhaná, 12,5 kg

Kód: TGOM13
Jemně strouhaný, surový tygří ořech. Balení 12,5 kg je vakuově zabalené! Špičková kvalita přímo od výrobce - Španělsko.

Žádné hodnocení.
Výrobce: TIGERNUTS TRADERS
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

TYGŘÍ OŘECH - MOUČKA - strouhaná, 12,5 kg

Rybáři velmi vyhledávaný partikl v nastrouhané formě !

 

  • Obsahuje:  7 % bílkovin, 26 % tuku - z toho je 82 % nenasycených mastných kyselin!, 21 % cukrů, 26 % vlákniny, 31% škrobu.

Tygří ořech - moučka, má významný obsah vitamínů - především vit. E, ale i vit. C a skupiny vit. B.  Z minerálů pak např. draslík, fosfor, hořčík, vápník aj. Je přirozeně sladký.

 

  • Charakteristika:  Jemně strouhaná moučka z Tygřích ořechů ( angl. Tigernuts ), lat. Cyperus sculentus lativum.  Jde o originální výrobek specializované španělské firmy na Tygří ořechy a jejich zpracování, od které tuto surovinu bereme napřímo, bez dalších prodejců.

 

  • Možnosti použití:  Tygří ořech - moučka se dá ve sportovním rybolovu použít v mnoha úpravách a variantách. Lze ji přidávat do jakýchkoliv těst na výrobu boilies, nebo pelet. Ale také do krmítkovek a method mixů. Díky vysokému obsahu velmi kvalitního a aromatického rostlinného tuku je moučka perfektním atraktorem pro všechny kaprovité ryby.

Dávkování:  Do vyloženě sladkých směsí máme vyzkoušeno 15 - 25 %. Do ostatních - masových, stačí 7 - 14 % na dochucení.

Dobrá rada: Nechte Tigernuts moučku cca 24 hodin v chladu namočenou ve vodě - tak aby byla stále potopená. Poté nálev neslévejte, dolejte jen vodou, pokud není hladina nad moučkou, a pak cca 15-20 minut nechte projít mírným varem. Nechte vychladnout, neslévejte, ale použijte promíchaný nálev s moučkou do těsta, nebo na zavlhčení krmítkovky. Zvýšíte velmi významě rychlost nástupu vnadícího účinku Tygřího ořechu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.