Odběr novinek
Zboží 1 / 2

TYGŘÍ OŘECH XXL - V ochuceném nálevu - 360 g, Calypso

Kód: TOVN15
Zavařená, celá zrna Tygřího ořechu o velikosti 15 - 35 mm - v ochuceném nálevu. K okamžitému použití rovnou na háček na bavlnku, jako rohlíkáč nebo na vlas, jako boilies. Dírku pro vlasec nutno provrtat vrtáčkem.

Žádné hodnocení.
Výrobce: TIGERNUTS TRADERS
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Zpět k hlavnímu výrobku TYGŘÍ OŘECH XXL - V ochuceném nálevu - 360 g
TYGŘÍ OŘECH XXL - V ochuceném nálevu - 360 g, Calypso

! Vynikající, neokoukaná nástraha na velké kapry !

Zavařená velká zrna tygřího ořechu naložená v ochuceném nálevu !

 

  • Složení:  Tygří ořech XXL - 180 g, ochucený nálev 180 ml.
  • Obsah živin v sušině:  7 % bílkovin, 26 % tuku - z toho je 82 % nenasycených mastných kyselin!, 21 % cukrů, 26 % vlákniny, 31% škrobu.
  • Charakteristika: Tygří ořech ( angl. Tigernuts ), lat. Cyperus sculentus lativum, není vlastně ořechem, ale podzemní hlízou. Domovinou je mírné pásmo. Na evropském kontinentu je to především Španělsko, kde mu říkají Chufa. Tygří ořech je též nazýván Zemní mandlí, pro svou velmi podobnou a příjemnou chuť.

Tygří ořech má pro ryby vysokou výživnou hodnotu a je přirozeně sladký, proto používáme sladko kyselý nálev ochucený o atraktivní příchuť ( dle nabídky ), aby se neředila přirozená chuť nakládaných zrn. Navíc přírodně identické aroma dodá tygřímu ořechu specifickou a pro ryby velmi přitažlivou chuť i vůni.

Nabízené balení obsahuje celkem 360 g produktu : Z toho je 180 g tygřího ořechu ( cca 150 - 160 ks ořechů ) a 180 ml nálevu. Vše je zavařeno ve sklenici se šroubovacím uzávěrem.

  • Možnosti použití:  Vařený Tygří ořech velikosti XXL se ve sportovním rybolovu používá hlavně jako nástraha na velké kapry. Navazuje se na vlas jako boilies - i několik kusů za sebou, případně i s plovkou "na panáčka". Nebo se protáhne bavlnka a chytá se jako s rohlíkáčem na háček.

Dobrá rada: Tygří ořech, i když je uvařený, je stále hodně tvrdý a při propichování jehlou rád praská. Proto je lepší ho provrtat vrtáčkem.

  • Skladování a doba spotřeby:  Skladujte v temnu a chladu max. do 20 °C - v původním neotevřeném obalu min. 6 měsíců od zakoupení.

Po prvním otevření je již uchovávejte v chladu do 10 °C - lednice. Další trvanlivost pak taky hodně závisí na míře znečištění jinými surovinami při nabírání znečištěnými prsty, které by mohly začít v balení kvasit. Proto doporučuji použít k vytahování čisté Dipovací kleštičky - aby nedošlo k znečištění nálevu a tak k jeho rychlejšímu zkažení - kvašení nebo zaplísnění. Pokud se vám to stane, nevyhazujte tygří ořechy, ale snažte se je co nejdříve zkrmit - rybám to nevadí.

Specifikace
Váha 0.5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 2