Odběr novinek

Vařený partikl - Mix Pikantní Jahoda, 5 kg

Kód: VPMPK10
Jahoda s kořením a drcenými Chilli papričkami, zamíchaná do vařené směsi kukuřice, pšenice, řepky, hrachu, fazolí, rýže a konopí. K přímému vnadění, přísada do krmítkovek, nebo i do PVA - nerozpouští ho! Balení neobsahuje nálev.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Produkt již není v prodeji

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Vařený partikl - Mix Pikantní Jahoda, 5 kg

 

Jahodová pálivá směs vařených partiklů bez nálevu - jen semena !

! Vynikající pro přímé vnadění, nebo jako přísada !

Vhodné i do PVA

 

  • Obsahuje: Celá zrna kukuřice, pšenice, řepky, římského a zeleného hrachu, fazolí, arašidů, konopí, rýže, čočky, aj. Vše promícháno s Jahodovým aroma, kořením a s drcenými Chilli papričkami. .
  • Charakteristika: Jde o tepelně upravená - vařená ( při 100 °C )  celá zrna výše uvedených partiklů. Takto upravená surovina má vysokou krmnou a především vnadící hodnotu, jelikož dojde ke zmazovatění škrobu - rozloží se obal škrobového zrna. Zrna jsou tak velmi dobře stravitelná a ve vodě rychle a snadno vypouští své přirozené aromatické látky, než klasické, neupravené zrno, a to díky narušení buněčných stěn vysokou teplotou při vaření. 

Náš partiklový mix není v nálevu, takže kupujete jen semena a ne vodu !

  • Možnosti použití: Ostrý vařený partikl Pikantní jahoda se dá použít především na přímé vnadění a nebo do PVA, které nerozpouští. Výborné na závody, nebo pro masivní krmení. Ideální příměs do krmítkových směsí, nebo method mixů. Udělá v nich hrubou strukturu, zároveň je spojí do hutných koulí, které se ve vodě dobře rozpadají. 

Dobrý tip: Zalejte vařený partikel boosterem Pikantní jahoda nebo Calypso. Dobře promíchejte a nechte alespoň 24 hodin uležet. Poté prosypejte některou z krmítkových směsí, nebo method mixu, opět dobře promíchejte až vznikne tuhá směs, kterou použijte buď na krmné koule, nebo do krmítek. Získáte vynikající krmnou kombinaci těch nejlepších surovin, na které ryby rychle reagují.

  • Skladování: Náš vařený partikl Pikantní jahoda je přirozeně konzervován a neobsahuje žádné chemické konzervanty. Uchovávejte jej v dobře uzavřených PVC obalech a v chladu. Po delší dobu nejlépe do 12 °C ( cca 6 měsíců ). Do 20 °C - krátkodobě ( cca 1 - 2 měsíce ). Po otevření spotřebujte do cca 2 - 3 týdnů - záleží na podmínkách skladování, teplotě, znečištění při nabírání, atd. ( nebo zamrazte ). Zabraňte přímému slunečnímu svitu na partikl.

Spotřebujte nejlépe do konce rybářské sezóny, jinak doporučuji cca do 6 měsíců, při správném skladování. Pro dlouhodobé skladování, víc jak půl roku, možno zamrazit, pak vydrží relativně neomezeně. 

Pozor ! Ostře pálivý produkt! Neotírejte si potřísněnýma rukama oči, ústa, obličej ani sliznice.

Specifikace
Váha 5 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.