Zboží 3 / 16

Pelety Chytací - AMUR sladká kukuřice, 1 kg

Kód: PKA500
Úspěšná sladká kombinace extrudovaných surovin, které vyhledávají kapři i amuři! Celoroční použití - chytá skvěle jak v létě, tak i v chladném období !

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Chytací - AMUR sladká kukuřice, 1 kg
Pelety Chytací - AMUR sladká kukuřice, 1 kg

 

Bohatá, sladká směs, která velmi dobře chytá i v chladném období !

 

  • Obsahuje: 18 druhů středně hrubě mletých vnadících složek! Základem jsou extrudované (tepelně upravené) suroviny, a to: hrách, kukuřice, pšenice, sója a rýže (extrudáty mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, jsou více atraktivní pro ryby). 
Dále klasické suroviny, jako kukuřice, ovocná dřeň, vojtěško-travní úsušky, hydrolyzovaný rostlinný protein, aminokyseliny, sušená vejce, kukuřičný škrob, řepku, klíčkový a řepkový olej, syrovátku, kvasnice, melasu, glukozu a fruktózu (ovocné cukry), přirozené ovocné aroma, aj.
  • Charakteristika: Jde o rostlinný, sladký typ pelet s přídavkem rostlinných bílkovinných koncentrátů. Neobsahuje živočišné moučky - amur ne ně nereaguje! Ve vodě pak vnadí především svými sladkými surovinami, ale také svou rostlinnou bílkovinnou složkou pocházející ze speciálních krmivářských směsí. Tato kombinace je pro amury i kapry velmi atraktivní, což nám potvrzují i zákazníci svými úspěchy u vody, a to i v zimních měsících!  

Pelety díky vysokému obsahu cukru ve vodě vydrží cca 2 - 3 hodiny, dle průměru pelet, teploty a proudění vody, ale i aktivity bílé ryby. Pelety vyrábíme z obdobné směsi, kterou mícháme i na boilies. Je to tedy velmi kvalitní materiál s mnoha druhy tepelně předupravených surovin a specifických doplňků.

  • Možnosti použití:  Chytací pelety Amur se používají hlavně jako nástraha. Aplikují se stejně jako boilies. Ve vodě pracují rychle a spolehlivě pro vysoký obsach snadno rozpustných složek - cukru.

Doporučuji k těmto peletám přikoupit náš inovovaný výrobek - sirup pro ryby Amur s ovocem, který pak použijete pro jejich maceraci (namáčení). Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu. Namočené pelety ještě obalte ve sladkém dipu, či v některé ze sladkých krmítkových směsí. Výrazně se tím zvýší nejen vnadící efekt, ale především i doba rozpustnosti!

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a chladu do cca 15 °C v PVC sáčku, bez rázového střídání teplot - možnost kondenzace vody v sáčku a zaplísnění.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Přes zimu dejte pelety do prodyšného obalu - papírový nebo tkaný ( na obilí ) pytel a nechte v nevytápěné místnosti na nevodivé podložce - karton, dřevo, paleta.

 
Specifikace
Váha 1 kg
S tímto zbožím kupují
Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 4 x 500 g Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA s česnekem, 4 x 500 g Kód: BFKC12
Vnadící pelety - SLADKÁ SMETANA, 5 kg Vnadící pelety - SLADKÁ SMETANA, 5 kg Kód: SR14c04b01
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 3 / 16