Zboží 7 / 17

Pelety Chytací - KARIBIK - Pepř a Chilli, 1 kg

Kód: PKK600
Pelety pro ryby s přírodním orientálním kořením a rybími složkami. Velmi kvalitní a účinné po celý rok.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Chytací - KARIBIK - Pepř a Chilli, 1 kg
Pelety Chytací - KARIBIK - Pepř a Chilli, 1 kg

 

! Pelety se silným kořeněným základem a pálivou chutí !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, jemně mletých surovin. Základem jsou extrudované a pařené suroviny. Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby.

Dále směs obsahuje: Vybrané druhy rybích mouček, hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rybí protein, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, lososový protein, Španělský pepř, chilli, orientální koření, aj.

  • Charakteristika: Jde o velmi kvalitní typ ostrých, pálivých pelet pro ryby s přídavkem vysoce stravitelných škrobových surovin, koření a rybích surovin v různých formách! Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody.

Pelety jsou lisované za studena, vysokotlakým lisem, který je mechanicky tak zpevní, že bez přídavku pojidel a lepidel, vydrží ve vodě 2 - 4 hodiny, dle průměru. Doba rozpustnosti však záleží dále nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za třetinu času!  Pelety mají žluto-oranžovo-zelenou barvu po použitých surovinách s výraznou kořeněnou vůní!

  • Možnosti použití: Chytací pelety Karibik se používají především jako nástraha, a to i na feeder, nejlépe macerované a dipované. Doporučuji k těmto peletám přikoupit Booster Karibik, který použijete pro jejich maceraci (namáčení). Namočené pelety ještě obalte v  jakémkoli našem práškovém dipu. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu pelety!
Specifikace
Váha 1 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 17