Odběr novinek
Zboží 1 / 18

Pelety Chytací - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

Kód: PKEXR10
Pelety obsahují výběrové rybí moučky + krillovou moučku a krill liquid.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Chytací - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg
Pelety Chytací - KRILL a OLIHEŇ, 1 kg

 

Pelety obsahují  výběrové rybí moučky + krillovou moučku a kryll liquid. Vynikající účinek na ryby !

 

  • Obsahuje: 15 druhů vnadících složek! Převažují rybí moučky, krillová moučka, kvasnice, krill liquid, lososový protein (celkem živočišných surovin je 52 %). Extrudované suroviny - kukuřice, hrách a pšenice. Pšeničné klíčky, kukuřičnou mouku, CSL mouku, krmnou mouku,  aj.
  • Charakteristika: Silná, bílkovinná, rybí směs, s vysokým obsahem rybích mouček a krillu. Pelety jsou hnědo rezavé barvy rybím pachem. Ve vodě se od povrchu postupně rozpadají, dle její teploty a aktivity bílé ryby, vydrží cca 3 - 6 hodin, dle průměru. V chladnější vodě i mnohem déle.

Doba rozpustnosti však záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby. Pokud je jich ve vodě hodně, "ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za polovinu času!

  • Možnosti použití: Vhodné pro vnadění, nebo chytání kaprů, jeseterů, parem, tloušťů aj. Pro zvýšení vnadícího efektu a na prodloužení doby rozpadu pelet, doporučuji je obalit v našem Obalovacím těstě, nebo je namočit do populárního boosteru Krill liquidu.

Účinnost podpoříte ještě více, když si  namáčené pelety dobře obalíte v našem Práškovém dipu Krill a oliheň. Doporučuji udělat více vrstev.

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a chladu do cca 15 °C v PVC sáčku, bez rázového střídání teplot - možnost kondenzace vody v sáčku a zaplísnění.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Přes zimu dejte pelety do prodyšného obalu - papírový nebo tkaný ( na obilí ) pytel a nechte v nevytápěné místnosti na nevodivé podložce - karton, dřevo, paleta.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 18