Odběr novinek
Zboží 7 / 18

Pelety Chytací - SLADKÉ OVOCE, 1 kg

Kód: PKS200
Velmi úspěšná sladká kombinace! Směs je složena z lehce rozpustných surovin, bohatých na škroby a přírodní cukry. Celoroční použití - chytá skvěle nejen v létě, ale i v chladném období.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Chytací - SLADKÉ OVOCE, 1 kg
Pelety Chytací - SLADKÉ OVOCE, 1 kg

 

Výrazně sladká směs, která velmi dobře chytá i v zimních měsících !

 

  • Obsahuje: 21 druhů středně hrubě mletých vnadících složek! Základem jsou extrudované (tepelně upravené) suroviny, a to: hrách, kukuřice, pšenice, pohanka a rýže (extrudáty mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, jsou více atraktivní pro ryby). 
Dále klasické suroviny, jako kukuřice, různé druhy obilovin, hydrolyzovaný a enzymaticky upravený protein, aminokyseliny, sušená vejce, kukuřičný škrob, řepku, klíčkový a řepkový olej, syrovátku, kvasnice, melasu, glukozu a fruktózu (ovocné cukry), přirozené smetanovomáslové aroma, vanilku, aj.
  • Charakteristika: Jde o vyloženě sladký typ pelet s přídavkem natrávených bílkovin. Ve vodě pak vnadí především svými sladkými surovinami, ale také lehkou, bílkovinnou složkou. Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují i zákazníci svými úspěchy u vody, a to i v zimních měsících!  Pelety díky vysokému obsahu cukru ve vodě vydrží cca 2 - 3 hodiny, dle svého průměru, teploty, proudění vody a aktivity bílé ryby. V chladném období vydrží min. dvojnásob déle.

Pelety vyrábíme z obdobné směsi, kterou mícháme i na boilies. Je to tedy velmi kvalitní materiál s mnoha druhy tepelně předupravených surovin a specifických doplňků.

  • Možnosti použití:  Používají se hlavně jako chytací pelety. Aplikují se stejně jako boilies. Ve vodě pracují rychle a spolehlivě pro vysoký obsach snadno rozpustných složek - cukru.

Doporučuji k těmto peletám přikoupit naši specialitu, a to Sirup pro ryby, nebo CSL liquid, který pak použijete pro jejich maceraci (namáčení). Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu. Namočené pelety ještě můžete obalit v některém z našich práškových dipů. Výrazně se tím zvýší nejen vnadící efekt, ale především i doba rozpustnosti!

  • Skladování a spotřeba: Skladujte v suchu a chladu do cca 15 °C v PVC sáčku, bez rázového střídání teplot - možnost kondenzace vody v sáčku a zaplísnění.

Spotřebujte nejlépe do konce vaší rybolovné sezóny. Přes zimu dejte pelety do prodyšného obalu - papírový nebo tkaný ( na obilí ) pytel a nechte v nevytápěné místnosti na nevodivé podložce - karton, dřevo, paleta.

 

Specifikace
Váha 1 kg
Alternativy a podobné
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 7 / 18