Odběr novinek
Zboží 5 / 11

Pelety Boilies - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 250 g

Kód: PBAM10
Nová inovovaná receptura našeho nejdéle vyráběného boilies. S obsahem vodních řas, vařené kukuřice, CSL, aj. surovin vyhledávaných Amury i Kapry. Celoroční použití - chytá skvěle jak v létě, tak i v chladném období, a to i v zimě.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Boilies - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 250 g
Pelety Boilies - AMUR SPECIÁL - Vodní řasy, 250 g

 

! Odzkoušená, účinná a velmi oblíbená směs lehce stravitelných surovin !

Nyní s novými surovinamí na základě nových poznatků !

 

  • Obsahuje:   18 druhů vnadících složek!  Základem jsou extrudované (tepelně upravené) a toustované (pařené a mačkané) suroviny, a to kukuřice, hrách a plnotučná sója. Novými surovinami jsou sladkovodní řasy ( sinice ) Spirulina a Chlorela s přídavkem mořské řasy Kelpy.

Dále obsahuje:  Výběrovou ( velmi jemně mletou ) vojtěškovou moučku, CSL moučku, kukuřičný a pšeničný protein, extrudovaný len, syrovátku, sušené mléko, pivovarské kvasnice, CSL liquid, melasu, olej z kukuřičných klíčků, aj. Pojivem jsou čerstvá vejce.

  • Charakteristika: Jde o neživočišný, sladký typ pelet s přídavkem vodních řas a tepelně upravených rostlinných surovin. Neobsahuje živočišné moučky, ale vodní řasy, na které velký amur dobře reaguje. Mimo řasy pak ve vodě vnadí především tepelně upravenými surovinami, které mají narušený obal škrobových zrn - škrob tzv. zmazovatí. To je pro ryby snadno identifikovatelný zdroj potravy. Tepelně opracované suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost a jsou mnohem více atraktivní pro ryby.

Pelety jsou vařené a díky vysokému obsahu dobře rozpustných látek ve vodě vydrží cca 3 - 5 hodin, dle průměru pelet, a hlavně teploty a proudění vody, ale i aktivity bílé ryby. Pelety vyrábíme z téměř shodné směsi, kterou mícháme i na boilies. Je to tedy velmi kvalitní materiál s mnoha druhy surovin a specifických doplňků.

  • Možnosti použití:  Pelety Boilies Amur Speciál se používají hlavně jako chytací pelety. Aplikují se stejně jako boilies. Ve vodě pracují rychle a spolehlivě pro vysoký obsach snadno rozpustných složek. Doporučuji k těmto peletám přikoupit náš inovovaný výrobek sirup Amur s ovocem, který pak použijete pro jejich maceraci (namáčení). Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu. Namočené pelety ještě obalte ve sladkém práškovém dipu. Výrazně se tím zvýší nejen vnadící efekt, ale především i doba rozpustnosti!
  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními konzervanty. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +10 °C ( mražák, nebo chladnička )!  Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu ! 

Doporučená doba skladovatelnosti 10 měsíců!

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 5 / 11