Zboží 10 / 11

Pelety Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 250 g

Kód: PBFK31
Vařené pelety boiliesového typu s přírodním kořením, česnekem a rybími složkami. Velmi kvalitní a účinné po celý rok.

Žádné hodnocení.
Krmiva Hulín Výrobce: Krmiva Hulín
Připraveno k odeslání

Pro zobrazení cen se prosím zaregistrujte!

Varianty Pelety Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 250 g
Pelety Boilies - FRANKFURTSKÁ KLOBÁSA, 250 g

 

Novinka na sezónu 2017 !

! Pikantní, kořeněná klobásová směs pro ryby z výběrových surovin !

  • Obsahuje:  22 druhů velmi kvalitních, na základě letitých provozních a závodních zkušeností, vybraných surovin. Směs masových mouček, sladkovodní a krevetová moučka, rozpustný rybí protein, fish liquid, extrudovaná sojová a kukuřičná mouka, bisquit mouka, CSL mouka, ptačí zob, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky.

Dále směs obsahuje:  Sušené mléko, syrovátka, sušená natrávená játra, lososový protein, sušená vejce, směs přírodního koření "Frankfurtská klobása", Robin red, přírodní česnek, niger, černý pepř.

  • Charakteristika:  Základem je naše osvědčená kombinace masových a rybích surovin, smíchaných s profesionálními, tekutými a sypkými přírodními směsmi koření, charakteristických pro typ frankfurtské klobásy. Boilies tak má unikátní vůni, které se jen těžko odolává, aby jste neochutnali - ale to nedělejte, je to přece jen směs pro ryby :-) !

 Směs na pelety je vyrobena velmi obdobně jako je tomu u našich boilies stejné řady, a jsou také tepelně upraveny v páře, takže pak vydrží ve vodě 5 - 8 hodin, dle průměru. Doba rozpustnosti však záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby! Pokud je jich ve vodě hodně,"ozobou" jakkoliv tvrdou peletu za zlomek času! Ve studené vodě pak vydrží dvojnásobek uvedené doby.

 Pelety mají tmavě červeno-hnědou barvu po použitých surovinách s výraznou kořeněnou vůní po Frankfurtské směsi.

  • Možnosti použití: Vařené pelety Frankfurtská klobása se používají především jako chytací, a to i na feeder, nejlépe macerované a dipované. Doporučuji k těmto peletám přikoupit Booster Frankfurtská klobása, který použijete pro jejich maceraci (namáčení).

Namočené pelety ještě obalte v  jakémkoli našem práškovém dipu. Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu pelety.

  • Skladování:  Výrobky jsou stabilizovány přírodními stabilizátory. Pelety nechte dobře uzavřené v krabičce, nebo PVC sáčku.  Skladujte při teplotě od – 20 do +8 °C ( mražák, nebo chladnička ).

Přechodné zahřátí na vyšší teploty na výpravách nevadí, jen je pak opět uložte do chladu. Nenechávejte pelety za okny auta při plném slunečním svitu !  Doporučená doba skladovatelnosti 10 měsíců od nákupu.

 

Specifikace
Váha 0.25 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 10 / 11